Na zlepšenie našich služieb používame cookies. O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať bližšie tu.

Vyberte pobočku:

0903 018 478 / profirol@profirol.sk

NEZÁVÄZNÝ DOPYT
Poradím
Vám?
Výrobca
www.climax.cz

Vonkajšie žalúzie Z90

Bežné vonkajšie žalúzie Z90 sú pomerne žiadané, naše žalúzie Z90 Noval sú však ich inovovaná verzia. Naše „novalky“ prinášajú mnohé vylepšenia, okrem iného napr. pevnejší a pružnejší prierez lamely, vďaka čomu majú žalúzie oveľa vyššiu odolnosť voči vetru. Každá lamela má po novom na leme špeciálne tesnenie z LDPE, ktoré znižuje hlučnosť žalúzií a zabezpečuje až 98%-né zatemnenie. Nezabudli sme ani na komfort. Ovládanie žalúzie zabezpečuje kvalitný francúzsky motor značky Somfy, líder v tejto oblasti.Chcete pre svoj rodinný dom to najlepšie z najlepšieho, pretože si to zaslúži? Potom musíte mať jedine naše nové vonkajšie žalúzie Z90 Noval.

Základný podomietkový box na Z90

Toto prevedenie je určené pre novostavby. Použiť sa môže ako na rodinné domy, tak na bytové domy. Pod omietkové prevedenie tvorí krycí plech tvaru L so za omietacím nosom. Vodiace lišty môžu byť pod omietkové alebo priznané. Postupnosť prác je nasledovná: 1. zateplí sa preklad nad oknom a dá sa do lepidla, vyvedie sa elektrika 2. Namontujú sa konzoly s krycím plechom tvaru L  3. stavba sa zateplí a za omietne do fasádnej omietky 4. zamerajú a dodajú sa žalúzie

Celohliníkový podomietkový box na Z90

Toto je naše najpredávanejšie riešenie pre novostavby. Je to naše originálne riešenie. Systémové riešenie, kde dodávame celohliníkový box vrátane zateplenia prekladu. Box opierame o okno a vzniká nám veľmi pekný detail prechodu medzi oknom a boxom. Celohliníkové prevedenie dodáva boxu vysokú pevnosť a presnosť. Túto vlastnosť ocenia hlavne zatepľovači, lebo sa im s našim systémovým riešením robí výrazne rýchlejšie a eliminujú sa chyby pri zateplení.  

Z90 pre pasívne domy

Naša firma má v ponuke pod omietkové boxy na vonkajšie žalúzie vhodné pre pasívne domy. Kotvenie takéhoto boxu je s prerušeným tepelným mostom. Na boxy pre pasívne domy používame špeciálne zloženie zatepľovacích materiálov. Konečné zloženie býva konzultované s projektantom pasívneho domu. Jednu zložku z nášho zatepľovacieho mixu Vám predsa len predstavíme sú to tepelné izolačné pásy na báze aerogelu. Aerogel je len jedna zložka z nášho zatepľovacieho systému pre pasívne domy, ak máte pasívny dom a chcete vonkajšie žalúzie, tak sme pre Vás tá správna voľba, lebo vieme ako na to.

Z90 na odvetranú fasádu

Pod omietkovú prípravu pre odvetrané fasády prispôsobujeme vždy individuálnym potrebám stavby. Vzhľadom na rôzne hĺbky systémov a zateplení, náš box vždy prispôsobujeme stavbe. Najčastejšie sa stretávame s Fundermaxom, Alucobondom, Stacbondom, termodrevom. Najlepšie sa nám tieto projekty robia pokiaľ ich konzultujeme priamo s projektantom. Vzhľadom na veľké skúsenosti čo máme so stavbami, sa vieme prispôsobiť rôznym situáciám aj počas výstavby.

Z90 s priznaným krycím plechom

Prevedenie s priznaným krycím plechom sa najčastejšie používa ak už je stavba hotová a nechceme zasahovať do fasády. Preto je to najčastejšie prevedenie na rekonštrukcie. Často môžete vidieť vonkajšiu žalúziu s krycí plechom aj na balkónoch namiesto roliet. 

Z90 v šikmine a rohové prevedenie

Šikmé vonkajšie žalúzie vieme dodať vo variante, kde sa že je plne funkčná to znamená že sa aj vyťahuje aj sťahuje a naklápa. Ďalej vieme dodať žalúziu, ktorá sa vie v šikmine iba naklápať – toto prevedenie patri medzi cenovo najdostupnejšie a posledná verzia je že dodáme iba pevné (fixné) lamely na vertikálnych profiloch. 

Pri rohovom prevedení vieme dodať 3 typy rohov. Prvý a najpoužívanejší typ je s profilom 40x40mm, druhy typ je s dvoma vodiacimi lištami a posledný typ je roh s vodiacim lankom.

 

Vzorkovník lamiel Z90

Na stiahnutie

Od myšlienky k spokojnosti

Ako prebieha spolupráca s nami a čo môžete očakávať? Naším cieľom je, aby ste bývali krajšie, lepšie a pohodlnejšie, a to má na srdci celý náš tím. Vyskúšajte si to s nami.

1
Požiadavka

Zastavte sa za nami na predajni, napíšte alebo zavolajte. Nezabudnite na fotky a opis toho, čo potrebujete.

2
Návrh riešenia

My sa zamyslíme nad tým, aké riešenie by bolo pre vás to naj a pošleme vám aktuálnu cenovú ponuku.

3
Obhliadka

Navštívime vás, zmeriame si priestor, zhodnotíme stav a odprezentujeme vám navrhované riešenie.

4
Potvrdenie objednávky

Hneď ako nám potvrdíte objednávku a zaplatíte zálohu, odosielame vašu objednávku do výroby.

5
Montáž

Posledným krokom je naplánovanie montáže, samotná montáž a ukážka používania vášho produktu.

Súvisiace produkty

So žalúziami MegaView prichádza dvojnásobok svetla. MegaView sú totiž špeciálne žalúzie, ktoré ...
Hľadáte sieť proti hmyzu na hliníkové okno? Práve ste ju našli. Výhodou tejto sieťky je najmä veľmi pevný ...
Lamelové slnolamy sú fixné slnolamy určené hlavne pre veľké stavby. Keďže predstavujú stále tienenie, ...
Tradícia nepustí. Ak je niečo stálica slovenských domácností, potom sú to záclony. Aj tu sa však udiali zmeny a ...
Klasické látkové rolety sa navíjajú na hriadeľ a môžu byť buď otvorené, alebo skryté v kazete. Sú ...

Môžeme Vám nejako poradiť?

Odber noviniek

Čerstvé novinky priamo na email

Horúce dizajnové novinky a užitočné info. Nespamujeme, vždy sa môžete odhlásiť.

Referencie a produktové novinky

Novinka
Absolútny komfort sa stáva jednou z kľúčových podmienok aj pri výbere tieniacej techniky. Motorizované vonkajšie ...

Všetky práva vyhradené Profirol s.r.o. 2022
O nás / Blog / Kontakt / Reklamačný poriadok / Obchodné podmienky / Somfy riadenie