Menu

Interiérové tienenie

Interiérové tienenie vytvára optimálne svetelné podmienky pre fyzickú aj psychickú pohodu. Jeho úlohou je chrániť interiér pred ostrým slnkom a zabrániť jeho prehrievaniu. Má výraznú estetickú funkciu, použité farby a materiály dokážu plne splynúť s interiérom, alebo mu dodať energizujúci farebný prvok. V našej ponuke nájdete moderné látkové rolety, klasické i drevené žalúzie, japonské steny, rolety deň a noc, závesy a záclony vo výnimočnej kvalite a dizajne. 

Len do 31. 12.

Využite poslednú možnosť a nakúpte produkty rakúskej značky LEHA so zľavou 15 %. Akcia platí len do konca roka.

Motorické závesy

Interiérové tienenie

Motorické závesy

Závesy

Interiérové tienenie

Závesy

Záclony

Interiérové tienenie

Záclony

Tieň, ktorý si zamilujete

Tieň, ktorý si zamilujete

Vnútorné žalúzie v pestrých farbách a vzoroch, atraktívne rolety deň a noc s fascinujúcim geometrickým vzorom, zaujímavé plisé rolety s posúvaním v oboch smeroch, žalúzie z dreva a hliníka, závesy, záclony, japonské steny, to všetko vám pomôže vytvoriť príjemnú atmosféru v interiéri a podčiarkne celkový štýl. Vyberte si jemne zatemňujúce látky alebo jemné záclony. Všetko závisí len od vašich potrieb a vkusu. V Profirole vašej fantázii medze nekladieme. 

Značky, ktoré zastupujeme

Climax Arte Omexco Renson Corradi Leha Somfy Casamance Casadeco Caselio Vescom Glamora Carlucci Roberto Cavalli Missoni Home Christian Lacroix Ralph Lauren Armani / Casa Texam Texdecor HELLA Bematech Soliday Velux Minirol Gibus Interstil
Loading...