Na zlepšenie našich služieb používame cookies. O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať bližšie tu.

Vyberte pobočku:

0903 018 478 / profirol@profirol.sk

NEZÁVÄZNÝ DOPYT

Typy sietí proti hmyzu

Siete proti hmyzu

Siete proti hmyzu už podľa ich názvu slúžia najmä ako ochrana proti vstupu hmyzu a hlodavcov do vnútra domu alebo bytu. Sieťky majú význam hlavne tam, kde potrebujeme okná alebo dvere voľne otvárať.

 

Aké sú najčastejšie volené okenné a dverové siete? Pri tých okenných sú to pevné sieťky, ktoré sa na rám okna prichytia špeciálnymi otáčavými háčikmi. Ak je to potrebné, otočením háčikov vieme sieť kedykoľvek demontovať.

Na balkónové dvere alebo dvere na terasu možno zvoliť niekoľko typov sietí. Najobľúbenejšie sú otváracie dverové siete, ktoré fungujú ako klasické dvere – na pánty. Tie môžu byť na pravej alebo na ľavej strane, obyčajné alebo samozatváracie. 
Ak nechcete mať jedny dvere za druhými, môžete si zvoliť posuvné dverové siete. Takáto sieťka na dvere má hornú a dolnú koľajnicu, po ktorej sa posúva doľava alebo doprava. Využíva sa najmä pri veľkých francúzskych oknách a presklených stenách. 
Vynikajúcou inováciou sú plissové siete, pri ktorých sa sieťovina skladá do tvaru harmoniky na pravú alebo ľavú stranu. 
Veľmi šikovné sú aj rolovacie siete proti hmyzu. Majú špeciálny box, z ktorého sa sieťovina vyroluje a zacvakne o magnet na druhej strane. Ak chcete dvere nechať zmiznúť, pružina namotá sieťku späť do boxu.

ČO VŠETKO NÁJDETE V NAŠEJ PONUKE?

  •  1. rôzne typy sieťoviny (zo skleného vlákna – lepenú v každom spoji, vďaka čomu sa nerozchádza, protipeľovú – husto tkanú, ktorá zachytáva peľ, zosilnenú – použiteľnú ako bariéra pre domácich miláčikov, alebo hliníkovú – vhodnú ako zábrana pre myši)
  •  2. kovové pánty – (zo skleného vlákna – lepenú v každom spoji, vďaka čomu sa nerozchádza, protipeľovú – husto tkanú, ktorá zachytáva peľ, zosilnenú – použiteľnú ako bariéra pre domácich miláčikov, alebo hliníkovú – vhodnú ako zábrana pre myši)
  •  3. Atypické siete – (špeciálne riešenia na mieru, nadrozmerné siete, trojuholníkové a oblúkové siete proti hmyzu, atď.)

PREČO PROFIROL?

• dodávame siete na všetky typy okien 
• široká farebná paleta 
• krátke dodacie lehoty 
• záruka 4 až 5 rokov 

Môžeme Vám nejako poradiť?

Odber noviniek

Čerstvé novinky priamo na email

Horúce dizajnové novinky a užitočné info. Nespamujeme, vždy sa môžete odhlásiť.

Referencie a produktové novinky

Všetky práva vyhradené Profirol s.r.o. 2022
O nás / Blog / Kontakt / Reklamačný poriadok / Obchodné podmienky / Somfy riadenie