Menu

Bioklimatické pergoly s naklápacími lamelami

Bioklimatické pergoly sú ideálnym zastrešením terasy, ktoré sa plne prispôsobí aktuálnym svetelným podmienkam a počasiu. Strechu pergoly tvoria hliníkové lamely, ktoré sa dajú otáčať v rôznych uhloch, vďaka čomu je možné regulovať množstvo svetla na terase. V pootvorenom stave lamely podporujú prúdenie vzduchu, teplý vzduch prirodzene stúpa hore, čím sa ochladzuje priestor terasy. V zatvorenom stave lamely chránia pred dažďom a dokonca snehom. Pergolu je možné kompletne uzavrieť atraktívnymi bočnými prvkami a tým výrazne predĺžiť čas strávený na terase aj počas chladných dní. 

Celoročný zážitok z posedenia na terase

Celoročný zážitok z posedenia na terase

Nenechajte sa odradiť počasím. Lamelová strecha ochráni vás aj záhradný nábytok pred ostrým slnkom, dažďom a dokonca snehom. Vyberte si subtílnu pergolu Eteria s manuálnym ovládaním, konštrukčne jednoduchá pergolu Alba alebo prístrešok s pevnou strechou Algarve Canvas a atraktívnou podhľadovou látkou z kategórie Economy. Pergoly Standard ponúkajú široké možnosti bočného uzavretia a záruku až 7 rokov. Absolútnu špičku predstavujú pergoly Camargue, Camargue Skye a Imago s možnosťou zdvojených bočných prvkov. Vaše pohodlie je prioritou za každého počasia. 

Vyhody

Značky, ktoré zastupujeme

Climax Arte Omexco Renson Corradi Leha Somfy Casamance Casadeco Caselio Vescom Glamora Carlucci Roberto Cavalli Missoni Home Christian Lacroix Ralph Lauren Armani / Casa Texam Texdecor HELLA Bematech Soliday Velux Minirol Gibus Interstil Emil & Hugo Dolce & Gabbana