Menu

Pergoly s posuvnou strechou

Pergoly s látkovou posuvnou strechou sú ideálne pre všetkých, ktorí chcú svoju terasu chrániť pred ostrým slnkom a dažďom, ale zároveň nechcú pevné zastrešenie. Látkovú strechu možno celkom stiahnuť a dopriať si pohľad na hviezdnu oblohu alebo dostatok skromného denného svetla v zimných mesiacoch. Väčšina látkových pergol s posuvnou strechou sa dá uzavrieť premyslenými bočnými prvkami, aby ste si pobyt na terase vychutnali aj v chladnom počasí.

Sloboda a funkčné tienenie terasy

Sloboda a funkčné tienenie terasy

Ochráňte seba a záhradný nábytok pred vrtochmi počasia a zároveň si doprajte slobodu z dostatku svetla a výhľadu na nočnú oblohu. To zažijete len s pergolami s posuvnou látkovou strechou. Od cenovo dostupných pergol Vitalia, Nobleza a Impact v Economy triede, cez prepracovanú triedu Standard s pergolami Exyl a Palladia až po špičkové pergoly Millenium Celeb, B-Space a Pergotenda Maestro v triede Top. Vyberte si to najlepšie riešenie pre vaše pohodlie.

Značky, ktoré zastupujeme

Climax Arte Omexco Renson Corradi Leha Somfy Casamance Casadeco Caselio Vescom Glamora Carlucci Roberto Cavalli Missoni Home Christian Lacroix Ralph Lauren Armani / Casa Texam Texdecor HELLA Bematech Soliday Velux Minirol Gibus Interstil Emil & Hugo Dolce & Gabbana