Na zlepšenie našich služieb používame cookies. O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať bližšie tu.

Vyberte pobočku:

0903 018 478 / profirol@profirol.sk

NEZÁVÄZNÝ DOPYT

Typy interiérových žalúzií

Interiérové žalúzie

Kto by nepoznal žalúzie. Má ich doma takmer každý, napriek tomu o nich určite neviete všetko. Žalúzie totiž dávno nie sú iba úzke kovové pliešky na retiazke. Na trhu je dostatok dizajnových i funkčných riešení, ktoré dodajú interiéru úplne nový rozmer.

V našej ponuke nájdete klasické hliníkové žalúzie značiek CLIMAX a LEHA. Pripravte sa však na možnosti, ktoré vás určite prekvapia. Tak napríklad zakrivené lamely, ktoré vytvárajú obrazce, stredové textilné pásky, matné plastické farby, široké lamely a kopec ďalších lahôdok. Ak zvolíte tie správne žalúzie, okno už vôbec nemusíte ďalej dekorovať.

Samostatnou kapitolou sú aj drevené a bambusové žalúzie. Zmäkčujú interiér a hodia sa všade tam, kde dominuje drevo a tradícia. U architektov sú veľmi obľúbené a vyzerajú tak luxusne, že ide takmer o ďalší kus nábytku.

Ponorte sa spolu s nami do naozaj širokej ponuky žalúzií a vyberte si kúsok, o akom ste možno ani netušili, že existuje...

Môžeme Vám nejako poradiť?

Odber noviniek

Čerstvé novinky priamo na email

Horúce dizajnové novinky a užitočné info. Nespamujeme, vždy sa môžete odhlásiť.

Všetky práva vyhradené Profirol s.r.o. 2022
O nás / Blog / Kontakt / Reklamačný poriadok / Obchodné podmienky / Somfy riadenie