Menu

Interiérové žalúzie

Interiérové žalúzie sú bežnou súčasťou slovenských domácností. No dnes to už nie sú len kovové pliešky na retiazke. V súčasnosti sú interiérové žalúzie dizajnovým a funkčným riešením, ktoré dodá interiéru úplne nový rozmer.

V našej ponuke nájdete klasické hliníkové žalúzie značiek CLIMAX a LEHA, ktoré prekvapia technickými riešeniami, prepracovanými detailami a vkusným dizajnom. Samostatnou kapitolou sú drevené a bambusové žalúzie. Zmäkčujú interiér a hodia sa všade tam, kde dominuje drevo a tradícia. U architektov sú veľmi obľúbené a vyzerajú tak luxusne, že ide takmer o ďalší kus nábytku. Poďte si s nami vybrať interiérové žalúzie a vaše okno už nebude potrebovať ďalšie dekorácie. 

Hliníkové žalúzie

Interiérové žalúzie

Hliníkové žalúzie

Drevené žalúzie

Interiérové žalúzie

Drevené žalúzie

Vertikálne žalúzie

Interiérové žalúzie

Vertikálne žalúzie

Vnútorné žalúzie nemusia byť nudné

Vnútorné žalúzie nemusia byť nudné

Dvojnásobok svetla so žalúziami MegaView, možnosť obojstranného ovládania hore a dole žalúzii Varioline, žalúzie MAX s priaznivou cenou či žalúzie INT s veľkorysými medznými rozmermi vám poskytujú hliníkové žalúzie z našej ponuky. Vnútorné žalúzie nemusia byť nudné, vyberte si riešenie podľa vašich predstáv. 

Značky, ktoré zastupujeme

Climax Arte Omexco Renson Corradi Leha Somfy Casamance Casadeco Caselio Vescom Glamora Carlucci Roberto Cavalli Missoni Home Christian Lacroix Ralph Lauren Armani / Casa Texam Texdecor HELLA Bematech Soliday Velux Minirol Gibus Interstil Emil & Hugo Dolce & Gabbana