Menu

Pergoly Renson

Belgická značka RENSON je líder v lamelových pergolách a pergolách s posuvnou látkovou strechou. V ponuke nájdete systémy pripevnené o dom, samostatne stojace alebo si môžete objednať iba lamelovú strechu a vložiť ju do existujúceho otvoru. Lamelová strecha chráni voči slnku, dažďu, snehu a vetru. Najkrajšie svetlá v lamelách nájdete práve v tomto systéme. Lamela má svetlo zapustené po celej dĺžke a nikde nepretŕča. Dizajnéri sa pohrali s každým detailom a pergoly Renson sú v skutku to najlepšie vo svete pergol. 

Belgická kvalita vo vašej záhrade

Belgická kvalita vo vašej záhrade

Luxusné pergoly Renson sú prepracované v každom detaile a prinášajú takmer nekonečné možnosti bočného uzavretia. Pergola Algarve Canvas je multifunkčný prístrešok s pevnou strechou a atraktívnou podhľadovou látkou, pergola Algarve disponuje rovnakými konštrukčnými prvkami ako Algarve Canvas, je však doplnená o funkčné lamely. Pergola Aero perfektne doplní existujúcu nosnú konštrukciu o lamelovú strechu. Pergola Camargue je najluxusnejšia pergola Renson, vo verzii Camargue Skye je možné lamely stiahnuť podobne, ako pri pergole s látkovou strechou. Jedinými hranicami pohodlia je vaša predstavivosť.

Značky, ktoré zastupujeme

Climax Arte Omexco Renson Corradi Leha Somfy Casamance Casadeco Caselio Vescom Glamora Carlucci Roberto Cavalli Missoni Home Christian Lacroix Ralph Lauren Armani / Casa Texam Texdecor HELLA Bematech Soliday Velux Minirol Gibus Interstil Emil & Hugo Dolce & Gabbana
Loading...