Menu

Plachta na pieskovisko

Soliday Sandy je inovatívny systém pre pieskoviská, ktorý umožňuje ochranu pred slnkom a zároveň zabraňuje vysychaniu piesku. Systém pozostáva z kovovej konštrukcie a slnečnej plachty. Slnečná plachta je z perforovaného materiálu aby mohla voda pretekať do piesku avšak odolného voči UV žiareniu aby ochránila deti pred slnečným žiarením. Keď je plachta vytiahnutá slúži ako ochrana pred slnkom, naopak keď je stiahnutá slúži ako ochrana pieskoviska pred konármi, lístím, vtáčím a mačacím trusom.

Tento systém je vhodný pre pieskoviská v školách, škôlkach, verejných parkoch, ale aj pre súkromné pieskoviská v záhradách. Jeho inštalácia je jednoduchá a nevyžaduje zložité stavebné práce.

Plachta na pieskoviská Soliday Sandy sa ponúka na rôzne veľkosti pieskovísk a vyrába sa vždy na mieru. Dokáže sa teda prispôsobiť rôznym potrebám a veľkostiam priestoru.

Zobraziť viac

Výhody

Výhody

Štandardné prevedenie stĺpov je v pozinkované.

 

Výhody

Výhody

Nastavenie výšky plachty je veľmi jednoduché.

Výhody

Výhody

Vytiahnutá plachta chráni deti pred slnečným žiarením.

Výhody

Výhody

Stiahnutá plachta chráni pieskovisko pred nečistotami ako sú konáre, lístie, vtáčie a mačacie výkaly.

Blog

Novinka

Profirol je jediný Renson Ambassador na Slovensku

Už v roku 2022 sme potvrdili, že spĺňame prísne štandardy tých najkvalitnejších európskych značiek a ako RENSON Ambassador prinášame slovenským...

Novinka

Pergola Alba od Corradi prináša viacero vylepšení

Zažite relax na terase pod vynovenou pergolou Alba. Značka Corradi prináša ešte viac pohodlia s technologickými a dizajnovými vylepšeniami.

Novinka

Budúcnosť pergol podľa Renson

Koncom roka 2022 predstavila belgická značka Renson na konferencii novinky, na ktoré sa zákazníci môžu tešiť v nasledujúcich dvoch rokoch.

Novinka

Novinka: dizajnové rolety s antivírusovým účinkom

Znížte riziko prenosu vírusových ochorení vo veľkých kancelárskych priestoroch a doprajte zamestnancom bezpečné a komfortné pracovné prostredie. Predstavujeme vám novinku...

Galéria

Značky, ktoré zastupujeme

Climax Arte Omexco Renson Corradi Leha Somfy Casamance Casadeco Caselio Vescom Glamora Carlucci Roberto Cavalli Missoni Home Christian Lacroix Ralph Lauren Armani / Casa Texam Texdecor HELLA Bematech Soliday Velux Minirol Gibus Interstil
Loading...