Menu

Pergoly

V porovnaní s bežnými prístreškami pergoly umožňujú prispôsobovať množstvo svetla na terase meniacemu sa počasiu a aktuálnej nálade. Látkové pergoly s posuvnou strechou ponúkajú slobodu pri pozorovaní nočnej oblohy, ale aj pohodlie pri letnom daždi. Bioklimatické lamelové pergoly regulujú množstvo svetla pomocou naklápania lamiel. Prirodzeným prúdením vzduchu sa priestor pod pergolou ochladzuje, vy tak môžete terasu využívať aj počas naozaj horúcich letných dní. Vyberte si pergolu z kategórie Economy, Štandard a Top presne podla vašich predstáv. 

Premeňte vašu terasu na vonkajšiu obývačku

Premeňte vašu terasu na vonkajšiu obývačku

Pergoly s rovnou alebo šikmou strechou, integrované osvetlenie, vyhrievanie, atraktívne možnosti bočného uzavretia, to všetko vám pergoly ponúkajú. Prispôsobte výbavu pergoly vašim aktivitám a životnému štýlu a pobytu na terase sa nemusíte vzdať ani počas chladného a upršaného počasia. Talianske pergoly Corradi, pergoly Renson s belgickým rukopisom či české pergoly Climax sa postarajú o vaše pohodlie.

Značky, ktoré zastupujeme

Climax Arte Omexco Renson Corradi Leha Somfy Casamance Casadeco Caselio Vescom Glamora Carlucci Roberto Cavalli Missoni Home Christian Lacroix Ralph Lauren Armani / Casa Texam Texdecor HELLA Bematech Soliday Velux Minirol Gibus Interstil Emil & Hugo Dolce & Gabbana