Menu

Pergoly Corradi

Talianska značka Corradi prináša celoročné využitie terasy. Látkovú strechu možno stiahnuť a vychutnať si výhľad na nočnú oblohu, bioklimatické pergoly s lamelovou strechou využívajú prirodzené prúdenie vzduchu na ochladzovanie priestoru pod pergolou. Pergoly je možné uzavrieť z bočných strán a užívať si terasu aj v nepriaznivom počasí, kým integrované osvetlenie bez viditeľnej kabeláže vytvára pocit komfortnej obývačky. Značka Corradi na trh priniesla revolučné patenty pre ešte väčšie pohodlie na terase a životnosť pergol. 

Dotyk bezstarostného Talianska

Dotyk bezstarostného Talianska

Pergoly Corradi sa plne prispôsobia zákazníkom, ktorí chcú terasu zmeniť na vonkajšiu obývačku, ale aj zákazníkom, ktorí požadujú len základné funkcie pergoly. Palladia je odolná pergola ideálna k rodinným domom, Alba poskytuje všetky výhody bioklimatickej pergoly v kategórii Economy, Eteria je éterická bioklimatická pergola s manuálnym ovládaním, pergola Maestro ponúka bioklimatický efekt a možnosti bočného uzavretia. Do Top kategórie právom patria látkové pergoly Millenium Celeb, Pergotenda Maestro, B-Space a bioklimatická pergola Imago. Je len na vás, čo od vašej pergoly očakávate. 

Značky, ktoré zastupujeme

Climax Arte Omexco Renson Corradi Leha Somfy Casamance Casadeco Caselio Vescom Glamora Carlucci Roberto Cavalli Missoni Home Christian Lacroix Ralph Lauren Armani / Casa Texam Texdecor HELLA Bematech Soliday Velux Minirol Gibus Interstil Emil & Hugo Dolce & Gabbana