Menu

Renson Linarte

Objavte fasádny prvok Renson Linarte s čistými líniami a minimalistickým dizajnom. Obklad z vertikálnych hliníkových profilov ponúka takmer nekonečné možnosti. Použite ich na fasádu, garážovú bránu a vchodové dvere, čím docielite jednotný vzhľad. Zakomponujte medzi hliníkové profily lišty z cédrového dreva a LED pásy a povýšte vašu fasádu na dizajnérsky kúsok. To všetko s prepracovanými konštrukčnými riešeniami a overenou kvalitou belgického výrobcu RENSON.

Zobraziť viac

Výhody Renson Linarte

Výhody Renson Linarte

Čistý dizajn

Na obklade nie je vidieť žiadne skrutky a inštalačný materiál, vďaka čomu obklad pôsobí mimoriadne elegantne a čisto. Doplnky ako poštová schránka, číslo domu a osvetlenie je dizajnované tak, aby maximálne ladili ako celok. 

Výhody Renson Linarte

Výhody Renson Linarte

Atraktívne doplnky

Doplňte hliníkové profily o drevené lišty z cédrového dreva, atmosférické osvetlenie a získajte vysoko personalizovaný, originálny vzhľad fasády, ktorý je vysoko estetický a funkčný.

Výhody Renson Linarte

Výhody Renson Linarte

Jednoduchá údržba

Hliníkové profily mimoriadne dobre odolávajú poveternostným vplyvom. Fasáda s RENSON Linarte nevyžaduje zvýšenú údržbu a uchováva si atraktívny nadčasový dizajn mnoho rokov. 

Výhody Renson Linarte

Výhody Renson Linarte

Patentované upínanie

Patentovaný upínací systém pozostáva z horizontálnej podpery a svoriek. Umožňuje pokrytie aj zakrivených fasád a obkladu fasády pod pergolou. Zároveň systém zabezpečuje dilatáciu hliníkových profilov pri teplotných zmenách.

Výhody Renson Linarte

Výhody Renson Linarte

Overená kvalita

Belgický výrobca RENSON patrí medzi špičku v oblasti tieniacej techniky. Všetky produkty vyrába interne a testuje ich v extrémnych podmienkach tak, aby vydržali roky. Na Slovensku značku RENSON zastupujeme ako RENSON Ambassador.

Technické informácie

 • Farebné možnosti

  Všetky RAL farby

 • Línia

  Vertikálna

 • Materiál

  Hliník

 • Šírka profilu

  60 mm

 • Hĺbka profilu

  16 mm, 25 mm, 30 mm

Blog

Novinka

Nový katalóg roliet LEHA je tu!

Nový katalóg roliet LEHA je tu. Príďte si vybrať z viac než 500 látok a spoznajte novinky, ktoré interiérové tienenie...

Novinka

Profirol je jediný Renson Ambassador na Slovensku

Už v roku 2022 sme potvrdili, že spĺňame prísne štandardy tých najkvalitnejších európskych značiek a ako RENSON Ambassador prinášame slovenským...

Novinka

Pergola Alba od Corradi prináša viacero vylepšení

Zažite relax na terase pod vynovenou pergolou Alba. Značka Corradi prináša ešte viac pohodlia s technologickými a dizajnovými vylepšeniami.

Novinka

Budúcnosť pergol podľa Renson

Koncom roka 2022 predstavila belgická značka Renson na konferencii novinky, na ktoré sa zákazníci môžu tešiť v nasledujúcich dvoch rokoch.

Značky, ktoré zastupujeme

Climax Arte Omexco Renson Corradi Leha Somfy Casamance Casadeco Caselio Vescom Glamora Carlucci Roberto Cavalli Missoni Home Christian Lacroix Ralph Lauren Armani / Casa Texam Texdecor HELLA Bematech Soliday Velux Minirol Gibus Interstil Emil & Hugo Dolce & Gabbana
Loading...