Menu

Markízy

Markíza svojim dizajnom navodzuje atmosféru letnej pohody. Hoci jej hlavnou funkciou je ochrana pred slnkom, v závislosti od látky zvládne aj jemný dážď. V porovnaní s pergolou pôsobí jemnejšie, nemá predné stĺpiky a v stiahnutom stave je prakticky neviditeľná. Látky ponúkajú pestrú paletu farieb a vzorov, od nenápadných odtieňov po výrazne žiarivé farby a sú odolné voči nečistotám. V našej ponuke nájdete kazetové markízy, ktoré sú spolu s ramenami v stiahnutom stave uložené v boxe, otvorené markízy s priznanou látkou aj ramenami a markízy so strieškou, ktorá chráni látku.

Markízy

Markízy Top

Markízy Top

Väčšsie rozmery + špeciálne prídavné funkcie

Markízy pre každého zákazníka

Markízy pre každého zákazníka

Markízy z našej ponuky sú prehľadne zoradené do troch kategórií: Ecomomy, Štandard a Top, ktoré odrážajú konkrétne potreby zákazníka. Pre zastrešenie menších terás sú ako stvorené markízy Prima Box, Prima T a Scrigno z kategórie Economy. Markízy Kaseta, Klasik, Noveta plus a Segno z kategórie Štandard už ponúkajú predný výsuvný volán na ochranu pred nízkym západným slnkom. Kategória Top a markízy C2, Viva, Areia a PAN navyše ponúkajú najdlhšiu životnosť a vyššiu odolnosť voči vetru. Vyberte si markízu podľa svojich predstáv.

Značky, ktoré zastupujeme

Climax Arte Omexco Renson Corradi Leha Somfy Casamance Casadeco Caselio Vescom Glamora Carlucci Roberto Cavalli Missoni Home Christian Lacroix Ralph Lauren Armani / Casa Texam Texdecor HELLA Bematech Soliday Velux Minirol Gibus Interstil Emil & Hugo Dolce & Gabbana
Loading...