Menu

Vonkajšie žalúzie

Vonkajšie žalúzie predstavujú dnes veľmi obľúbený, moderný a efektívny spôsob tienenia. Stavbe dodajú špecifický dizajnový rys, ktorý dotvára a často aj vylepšuje jej charakter.

Žalúzie sú umiestnené pred oknami, vďaka čomu je zabezpečená účinná tepelná ochrana budovy. Lamely odrážajú slnečné lúče a nedovoľujú im preniknúť dnu. Vo vnútri budovy je tak zachovaná príjemná klíma a interiér sa neprehrieva. Reguláciu svetla zasa umožňuje dômyselné naklápanie lamiel

Tento typ tienenia možno ovládať manuálne alebo motoricky. Na výber je široká paleta farieb, žalúzie majú tiež rôzne tvary a veľkosť lamiel

Vonkajšími žalúziami možno interiér aj celkom zatemniť, zároveň však majú i jednu dôležitú výhodu. Aj keď sú zatiahnuté, stále môžete vetrať cez otvorené okno.

Zľava 15 %

Ochráňte svoj domov pred horúcim letným slnkom a zabezpečte si tepelný komfort aj v lete. Nakúpte vonkajšie žalúzie len do konca júla so zľavou 15 %.

Z našej ponuky si vyberie každý

Z našej ponuky si vyberie každý

V našej ponuke kvalitných vonkajších žalúzií nájdete žalúzie Z90 NOVAL so zníženou hlučnosťou a zatemnením až 98 %, žalúzie T80 s výrazne nižším nábalom a stavebnou hĺbkou, žalúzie C80 stvorené pre priemyselné a administratívne budovy, žalúzie C60 s možnosťou obojstranného naklápania, najmodernejšie žalúzie PROTAL so zvýšenými bezpečnostnými prvkami a žalúzie Z70 so jemným elegantným dizajnom. Vyberte si to najlepšie riešenie pre vás. 

Značky, ktoré zastupujeme

Climax
Arte
Omexco
Renson
Corradi
Leha
Somfy
Climax
Arte
Omexco
Renson
Corradi
Leha
Somfy