Menu

Vonkajšie rolety

Ak preferujete jednoduchý systém a funkčnosť, budú pre vás najvhodnejšie práve vonkajšie rolety. Okrem tienenia oceníte bezpečnostnú a izolačnú funkciu. V zimnom období chránia pred únikom tepla, v lete zabránia prehrievaniu interiéru. Takto ušetríte náklady na vykurovanie a klimatizáciu. Pre zlodejov sú účinnou bariérou, ktorá im sťaží prístup do interiéru. 

Rolety sú vyrobené z kvalitných nemeckých komponentov a je na ne záruka 4 roky. Podľa spôsobu montáže hovoríme o podomietkových roletách, predokenných roletách a roletách do stavebného prekladu. Pre komerčné priestory alebo pre zákazníkov so zvýšenou potrebou bezpečnosti sú k dispozícii aj špeciálne bezpečnostné rolety

Jednoduchý systém a funkčnosť

Jednoduchý systém a funkčnosť

Vonkajšie rolety ponúkajú účinnú tepelnú ochranu budovy. Ponúkajú širokú škálu farieb a možností montáže. Na dokončené domy montujeme predokenné rolety, na budovy ešte pred zateplením sú vhodné elegantné podomietkové rolety. Riešenie s roletami v stavebnom preklade je potrebné riešiť ešte v štádiu projektu. Špeciálnou kategóriou sú bezpečnostné rolety, ktoré okrem tienenia poskytujú aj ochranu pred neželanými návštevníkmi. 

Značky, ktoré zastupujeme

Climax
Arte
Omexco
Renson
Corradi
Leha
Somfy
Climax
Arte
Omexco
Renson
Corradi
Leha
Somfy