Na zlepšenie našich služieb používame cookies. O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať bližšie tu.

Vyberte pobočku:

0903 018 478 / profirol@profirol.sk

NEZÁVÄZNÝ DOPYT

Typy vonkajších roliet

Vonkajšie rolety

Vonkajšie rolety na okná, to je overená klasika v exteriérovom tienení. Ak preferujete jednoduchý systém a funkčnosť, budú pre vás najvhodnejšie práve vonkajšie rolety. K dispozícii je veľký výber farieb a dizajnov, môžete mať teda roletu presne podľa vašich požiadaviek.

Veľkou prednosťou vonkajších roliet je aj ich bezpečnostná a izolačná funkcia. Nedokážu síce plynule regulovať svetlo ako žalúzie, sú však naozaj spoľahlivé a okrem svetla ochránia i pred únikom tepla v zime a pred prehrievaním interiéru v lete. Vďaka tomu, ušetríte náklady na vykurovanie a klimatizáciu.

Rolety sa navíjajú do kazety a zvyčajne majú hliníkové alebo plastové lamely, prípadne screenové látky. Sú vyrobené z kvalitných nemeckých komponentov a je na ne záruka 4 roky.

Vonkajšie rolety fungujú aj ako pancier. Ochránia chatu alebo dom pred zlodejmi, navyše dokážu úplne zatemniť interiér a vďaka medzerám medzi lamelami zároveň zabezpečiť vetranie počas tienenia. Vonkajšie rolety takisto vo veľkej miere znižujú hlučnosť, hodia sa teda k rušným cestám a do veľkých miest.

Môžeme Vám nejako poradiť?

Odber noviniek

Čerstvé novinky priamo na email

Horúce dizajnové novinky a užitočné info. Nespamujeme, vždy sa môžete odhlásiť.

Všetky práva vyhradené Profirol s.r.o. 2022
O nás / Blog / Kontakt / Reklamačný poriadok / Obchodné podmienky / Somfy riadenie