Menu

Slnečné plachty

Slnečné plachty pretvárajú bežnú každodennosť na exotický životný štýl. Na záhrady, terasy, reštauračné terasy či oddychové plochy k bazénom prinášajú tieň, po akom ste vždy túžili.

Soliday, to sú kvalitné materiály, pravé jachtárske plachty, patentované technológie a veľmi dobre dotiahnuté detaily, ale najmä kombinácia technológie a dizajnu.

Výhodou slnečných plachiet od Soliday je veľká variabilita. Na výber sú rôzne farby látok a rôzne materiály. Svoje tienenie si môžete vyskladať presne podľa svojich predstáv. Čerešničkou na tejto rakúskej slnečnej torte sú naklápacie mechanizmy na stĺpikoch plachty. Vďaka nim si môžete posúvať tieň tam, kam chcete. Zaobstarajte si slnečnú plachtu Soliday na svoju terasu a môžete doslova hýbať nebom a zemou.

Prispôsobivá exotika

Prispôsobivá exotika

Slnečné plachty poskytujú nekonečné možnosti tienenia. Od sofistikovaných motoricky ovládaných plachiet Soliday CS a Soliday C, cez plachty s manuálnym ovládaním Soliday M, Soliday MA, Soliday X a Soliday XS, až po fixné slnečné plachty s rozmerom na mieru alebo cenovo dostupnejším štandardným rozmerom. Doprajte svojej záhrade nádych jedinečnosti. 

Značky, ktoré zastupujeme

Climax Arte Omexco Renson Corradi Leha Somfy Casamance Casadeco Caselio Vescom Glamora Carlucci Roberto Cavalli Missoni Home Christian Lacroix Ralph Lauren Armani / Casa Texam Texdecor HELLA Bematech Soliday Velux Minirol Gibus Interstil Emil & Hugo Dolce & Gabbana