Menu

Záclony proti teplu

Ako ochrániť interiér pred teplom zo slnečných lúčov a zároveň v ňom mať dostatok svetla? Odpoveďou na túto otázku sú záclony proti teplu. Kompaktná látka záclony bez podšívky v sebe spája tradičnú záclonu a moderné technológie. Vďaka metalickej úprave na rubovej strane záclona eliminuje prestup tepla zvonku cez presklené plochy, zároveň však dnu vpúšťa dostatok svetla pre komfortnú prácu i odpočinok. Záclony sú nehorľavé, preto sú mimoriadne vhodné aj pre komerčné priestory.

Zobraziť viac

Orientačná cena

510 € s DPH

Detailný popis ceny

Výhody záclon proti teplu

Výhody záclon proti teplu

Dizajn

Záclony sú k dispozícii v siedmich odtieňoch od jemných zemitých po sýtu zelenú a modrú. Prispôsobia sa akémukoľvek interiéru a krásne vyniknú v interiéroch s veľkými presklenými plochami.

Výhody záclon proti teplu

Výhody záclon proti teplu

Úspora nákladov

Záclony proti teplu šetria náklady na chladenie interiéru v lete, naopak, v zime účinne znižujú náklady na vykurovanie. To ocenia najmä majitelia moderných interiérov a komerčných priestorov.

Výhody záclon proti teplu

Výhody záclon proti teplu

Kvalita

Komplexné testy potvrdili, že záclona proti teplu do interiéru prepustí len 26 %, pohltí 28 % a odrazí až 46 % slnečnej energie. To zo záclony robí estetický a plne funkčný spôsob ochrany interiéru pred prehrievaním.

Výhody záclon proti teplu

Výhody záclon proti teplu

Bezpečnosť

Materiál záclony je nehorľavý, je preto mimoriadne vhodný do komerčných priestorov, reštaurácií, ubytovacích zariadení a všade tam, kde je bezpečnosť užívateľov priestoru na prvom mieste.

Výhody záclon proti teplu

Výhody záclon proti teplu

Nadštandardné služby

Neoddeliteľnou súčasťou predaja záclon je interiérové poradenstvo, zameranie, riasenie a šitie záclon, interiérové poradenstvo a montáž koľajníc či garníž. Záclony zavesíme a ožehlíme na mieste, aby vyzerali naozaj výborne.

Technické informácie

 • Min. šírka

  Nie je definovaná

 • Možnosť motorického pohonu

  Áno

 • Vhodné pre komerčné priestory

  Áno

 • Možnosť výroby na mieru

  Áno

 • Možnosti čistenia

  Suché čistenie

 • Max. šírka

  Nie je definovaná

Možné ovládanie

 • Ovládanie Manuálne

  Manuálne

 • Ovládanie Diaľkovým ovládačom s automatikou

  Diaľkovým ovládačom s automatikou

 • Ovládanie Diaľkovým ovládačom

  Diaľkovým ovládačom

Často kladené otázky

Často kladené otázky
 • Ako správne určiť šírku záclony?

  Šírka záclony závisí od riasenia a jeho typu. Neexistuje všeobecné pravidlo. Pre nacenenie postačí rozmer priestoru, ktorý chcete záclonou zatieniť, presnú spotrebu vypočítame individuálne. 

 • Nevyblednú látky na ostrom slnku?

  Dekoračnú látku z vonkajšej strany chráni pred slnkom metalická úprava. Tá chráni interiér pred prehrievaním a zároveň aj samotnú látku pred vyblednutím.

Orientačná cena produktu

Konkrétnu cenovú ponuku dostanete v našich showroomoch.

 • Šírka

  300 cm

 • Výška

  250 cm

 • Látka

  Záclona s metalickým vláknom

 • Riasenie

  1:2

 • Ovládanie

  Ťahom ruky

510 € s DPH

*uvedená cena je bez montáže a dopravy

Podobné produkty

Mohlo by Vás taktiež zaujať.

Záclony na mieru

Interiérové tienenie

Záclony na mieru

Japonské steny

Interiérové rolety

Japonské steny

Blog

Novinka

Spoznajte Lamelino, bioklimatickú pergolu od Climaxu

Tento rok český výrobca Climax spustil predaj novej bioklimatickej pergoly Lamelino. My vám ju teraz radi predstavíme jej prednosti a...

Novinka

Nový katalóg roliet LEHA je tu!

Nový katalóg roliet LEHA je tu. Príďte si vybrať z viac než 500 látok a spoznajte novinky, ktoré interiérové tienenie...

Novinka

Profirol je jediný Renson Ambassador na Slovensku

Už v roku 2022 sme potvrdili, že spĺňame prísne štandardy tých najkvalitnejších európskych značiek a ako RENSON Ambassador prinášame slovenským...

Novinka

Pergola Alba od Corradi prináša viacero vylepšení

Zažite relax na terase pod vynovenou pergolou Alba. Značka Corradi prináša ešte viac pohodlia s technologickými a dizajnovými vylepšeniami.

Značky, ktoré zastupujeme

Climax Arte Omexco Renson Corradi Leha Somfy Casamance Casadeco Caselio Vescom Glamora Carlucci Roberto Cavalli Missoni Home Christian Lacroix Ralph Lauren Armani / Casa Texam Texdecor HELLA Bematech Soliday Velux Minirol Gibus Interstil Emil & Hugo Dolce & Gabbana