Menu

Leha

Plisé rolety

Plisované rolety sú špecifické látkové rolety skladané do tvaru harmoniky. Ich výnimočný dizajn však dopĺňa aj  výnimočná funkčnosť. V porovnaní s inými tieniacimi systémami nie je plisé roleta pevne uchytená v hornej časti, je teda možné posúvať ju oboma smermi a pre dosiahnutie optimálnych svetelných podmienok tieniť napríklad len strednú časť okna. Plisé roleta je ideálna na tienenie okien neštandardných tvarov (trojuholník, päťuholník, kruh, polkruh a pod.). Väčšinu materiálov je možné prať v práčke, údržba je teda naozaj jednoduchá. 

Zobraziť viac

Orientačná cena

141 € s DPH

Detailný popis ceny

Výhody plisé roliet

Výhody plisé roliet

Rozmanitosť vzorov

V ponuke máme nepreberné množstvo vzorov a farieb. Florálne motívy, geometrické tvary, výrazné i nenápadné vzory, žiarivé aj pastelové odtiene, detské vzory. Fantázii medze nekladieme.

Výhody plisé roliet

Výhody plisé roliet

Pohyb rolety v oboch smeroch

Roletu je možné posúvať zhora nadol aj zdola nahor, jej pozíciu si prispôsobíte podľa toho, v akej výške sa slnko nachádza. Túto vlastnosť ocenia zákazníci v husto zastavaných oblastiach, ktorým prináša dostatok súkromia.

Výhody plisé roliet

Výhody plisé roliet

Tienenie neštandardných okien

Plisé roleta je riešením pre tienenie okien kruhového, polkruhového a iného neštandardného tvaru. Plisé roleta na okne vyzerá mimoriadne esteticky a je navyše plne funkčná. Roleta je tiež vhodná na tienenie strešných okien.

Výhody plisé roliet

Výhody plisé roliet

Zdravé prostredie

Látkové rolety ovplyvňujú akustiku v miestnosti, regulujú prienik svetla a tepla z vonkajšieho prostredia a navodzujú pozitívne emócie. Tým vytvárajú vhodné prostredie pre psychickú a fyzickú pohodu.

Výhody plisé roliet

Výhody plisé roliet

Úspora nákladov

V letných mesiacoch plisé rolety zabraňujú prehrievaniu interiéru, naopak, v zimnom období redukujú únik tepla cez okná. To sa prejaví na znížených nákladoch na chladenie a vykurovanie.

Výhody plisé roliet

Výhody plisé roliet

Variabilné možnosti uchytenia

Plisé rolety je možné montovať na okno, do špalety, na stenu, alebo aj o strop. To všetko v záujme vysokej funkčnosti a estetickej stránky rolety. 

Technické informácie

 • Min. šírka

  15 cm

 • Maximálna plocha

  6 m2

 • Max. výška

  270 cm

 • Min. výška

  10 cm

 • Max. šírka

  260 cm

Možné ovládanie

 • Ovládanie Retiazkou

  Retiazkou

 • Ovládanie Ťahom ruky

  Ťahom ruky

 • Ovládanie Mobilnou aplikáciou

  Mobilnou aplikáciou

Často kladené otázky

 • Podľa čoho si vybrať mieru zatemnenia látky?

  Aj pri odporúčaniach vychádzame z individuálnych potrieb. Domáce kino, pouličná lampa, ktorá svieti priamo do interiéru, konferenčné miestnosti s projektorom, slnko, ktoré ráno svieti rovno do spálne, to všetko sú predpoklady pre látku s vyšším zatemnením. Do kuchyne naopak viacero zákazníkov radšej volí menej zatemňujúce látky. Pri výbere sa teda riaďte vlastnými očakávaniami a životným štýlom.

 • Nevyblednú látky na ostrom slnku?

  Látky sú priamo určené na tienenie, sú stálofarebné.

 • Je možné rolety montovať aj bez vŕtania pomocou závesného systému?

  Nie, všetky systémy látkového tienenia sú montované buď na okno, stenu alebo strop a sú vyrábané na mieru.

 • Prečo pri žiadosti o kalkuláciu vyžadujete fotku interiéru?

  Fotografia nám poskytne veľa informácií o možnostiach montáže a prevedení, ktoré by sme pre potreby kalkulácie museli ďalej zisťovať telefonicky. S fotkou interiéru šetríme váš čas.

 • Ako môžem roletu vyčistiť pri znečistení?

  Väčšinu látok je možné prať ručne so štandardným pracím gélom, pri menšom znečistení roletu vyčistite hubkou alebo handričkou.

 • Nestratí sa pri praní skladanie látky?

  Nie, po odkvapkaní látky odporúčame roletu sušiť priamo na okne, najskôr vo vytiahnutom, a potom v stiahnutom stave, aby bolo plisovanie zachované.

 • Aká je cena za meter štvorcový?

  Cena závisí od rozmeru, prevedenia, typu zvolenej látky a množstva ďalších detailov, preto nie je možné určiť všeobecne cenu za meter štvorcový. Napíšte nám, radi ju pre vás vypočítame.

 • Aká je životnosť interiérových roliet?

  To závisí od toho, ako s nimi budete zaobchádzať. Pri šetrnej manipulácii a dodržiavaní pokynov na čistenie vydržia roky. Dodávateľ LEHA ponúka záruku až 60 mesiacov.

 • Prečo je v porovnaní s roletami z bežného obchodu cena vyššia?

  Výrobky z našej ponuky sú určené na dlhodobé použitie a sú vždy vyrábané na mieru. Dizajnom a kvalitou materiálov vyhovejú aj náročnému zákazníkovi, vyššej cene zodpovedá aj dĺžka záruky na výrobky.

Orientačná cena produktu

Konkrétnu cenovú ponuku dostanete v našich showroomoch.

 • Látka

  Cenová skupina 1

 • Typ výrobku

  Plisé

 • Šírka

  60 cm

 • Výška

  120 cm

 • Ovládanie

  Madlom zhora/zdola

 • Komponenty

  Biele

141 € s DPH

*uvedená cena je bez montáže a dopravy

Ukážky realizácií

Podobné produkty

Mohlo by Vás taktiež zaujať.

Rolety deň-noc

Interiérové rolety

Rolety deň-noc

Látkové rolety

Interiérové rolety

Látkové rolety

Rímske rolety

Interiérové rolety

Rímske rolety

Japonské steny

Interiérové rolety

Japonské steny

Blog

Novinka

Novinka: dizajnové rolety s antivírusovým účinkom

Znížte riziko prenosu vírusových ochorení vo veľkých kancelárskych priestoroch a doprajte zamestnancom bezpečné a komfortné pracovné prostredie. Predstavujeme vám novinku...

Novinka

Profirol otvára svoj najväčší showroom v Bratislave

Už toto leto sme v bratislavských Slnečniciach otvorili náš najväčší showroom. Čo všetko nájdete v ponuke a v čom je...

Novinka

Máte dom postavený pred rokom 2013? Štát vám môže prispieť aj na vonkajšie žalúzie

Už v druhej polovici roka 2022 by malo byť spustené podávanie žiadostí o príspevok na obnovu rodinných domov. Medzi 30...

Novinka

Spoznajte s nami výhody screenových roliet

Vonkajšie screenové rolety do domácností a komerčných priestorov prinášajú svetelnú pohodu a dostatok svetla bez nežiaduceho prehrievania. Sú vhodné na...

Galéria

Značky, ktoré zastupujeme

Climax Arte Omexco Renson Corradi Leha Somfy Casamance Casadeco Caselio Vescom Glamora Carlucci Roberto Cavalli Missoni Home Christian Lacroix Ralph Lauren Armani / Casa Texam Texdecor HELLA Bematech Soliday Velux Minirol Gibus Interstil
Loading...