Menu

Zľava 15 % Posledná možnosť nakúpiť lacnejšie

Plisé rolety

Plisované rolety sú špecifické látkové rolety skladané do tvaru harmoniky. Ich výnimočný dizajn však dopĺňa aj  výnimočná funkčnosť. V porovnaní s inými tieniacimi systémami nie je plisé roleta pevne uchytená v hornej časti, je teda možné posúvať ju oboma smermi a pre dosiahnutie optimálnych svetelných podmienok tieniť napríklad len strednú časť okna. Plisé roleta je ideálna na tienenie okien neštandardných tvarov (trojuholník, päťuholník, kruh, polkruh a pod.). Väčšinu materiálov je možné prať v práčke, údržba je teda naozaj jednoduchá. 

Zobraziť viac

Orientačná cena

143 € s DPH

Detailný popis ceny

Výhody plisé roliet

Výhody plisé roliet

Rozmanitosť vzorov

V ponuke máme nepreberné množstvo vzorov a farieb. Florálne motívy, geometrické tvary, výrazné i nenápadné vzory, žiarivé aj pastelové odtiene, detské vzory. Fantázii medze nekladieme.

Výhody plisé roliet

Výhody plisé roliet

Pohyb rolety v oboch smeroch

Roletu je možné posúvať zhora nadol aj zdola nahor, jej pozíciu si prispôsobíte podľa toho, v akej výške sa slnko nachádza. Túto vlastnosť ocenia zákazníci v husto zastavaných oblastiach, ktorým prináša dostatok súkromia.

Výhody plisé roliet

Výhody plisé roliet

Tienenie neštandardných okien

Plisé roleta je riešením pre tienenie okien kruhového, polkruhového a iného neštandardného tvaru. Plisé roleta na okne vyzerá mimoriadne esteticky a je navyše plne funkčná. Roleta je tiež vhodná na tienenie strešných okien.

Výhody plisé roliet

Výhody plisé roliet

Zdravé prostredie

Látkové rolety ovplyvňujú akustiku v miestnosti, regulujú prienik svetla a tepla z vonkajšieho prostredia a navodzujú pozitívne emócie. Tým vytvárajú vhodné prostredie pre psychickú a fyzickú pohodu.

Výhody plisé roliet

Výhody plisé roliet

Úspora nákladov

V letných mesiacoch plisé rolety zabraňujú prehrievaniu interiéru, naopak, v zimnom období redukujú únik tepla cez okná. To sa prejaví na znížených nákladoch na chladenie a vykurovanie.

Výhody plisé roliet

Výhody plisé roliet

Variabilné možnosti uchytenia

Plisé rolety je možné montovať na okno, do špalety, na stenu, alebo aj o strop. To všetko v záujme vysokej funkčnosti a estetickej stránky rolety. 

Technické informácie

 • Min. šírka

  15 cm

 • Maximálna plocha

  6 m2

 • Max. výška

  270 cm

 • Min. výška

  10 cm

 • Max. šírka

  260 cm

Možné ovládanie

 • Ovládanie Retiazkou

  Retiazkou

 • Ovládanie Ťahom ruky

  Ťahom ruky

 • Ovládanie Mobilnou aplikáciou

  Mobilnou aplikáciou

Často kladené otázky

 • Podľa čoho si vybrať mieru zatemnenia látky?

  Aj pri odporúčaniach vychádzame z individuálnych potrieb. Domáce kino, pouličná lampa, ktorá svieti priamo do interiéru, konferenčné miestnosti s projektorom, slnko, ktoré ráno svieti rovno do spálne, to všetko sú predpoklady pre látku s vyšším zatemnením. Do kuchyne naopak viacero zákazníkov radšej volí menej zatemňujúce látky. Pri výbere sa teda riaďte vlastnými očakávaniami a životným štýlom.

 • Nevyblednú látky na ostrom slnku?

  Látky sú priamo určené na tienenie, sú stálofarebné.

 • Je možné rolety montovať aj bez vŕtania pomocou závesného systému?

  Nie, všetky systémy látkového tienenia sú montované buď na okno, stenu alebo strop a sú vyrábané na mieru.

 • Prečo pri žiadosti o kalkuláciu vyžadujete fotku interiéru?

  Fotografia nám poskytne veľa informácií o možnostiach montáže a prevedení, ktoré by sme pre potreby kalkulácie museli ďalej zisťovať telefonicky. S fotkou interiéru šetríme váš čas.

 • Ako môžem roletu vyčistiť pri znečistení?

  Väčšinu látok je možné prať ručne so štandardným pracím gélom, pri menšom znečistení roletu vyčistite hubkou alebo handričkou.

 • Nestratí sa pri praní skladanie látky?

  Nie, po odkvapkaní látky odporúčame roletu sušiť priamo na okne, najskôr vo vytiahnutom, a potom v stiahnutom stave, aby bolo plisovanie zachované.

 • Aká je cena za meter štvorcový?

  Cena závisí od rozmeru, prevedenia, typu zvolenej látky a množstva ďalších detailov, preto nie je možné určiť všeobecne cenu za meter štvorcový. Napíšte nám, radi ju pre vás vypočítame.

 • Aká je životnosť interiérových roliet?

  To závisí od toho, ako s nimi budete zaobchádzať. Pri šetrnej manipulácii a dodržiavaní pokynov na čistenie vydržia roky. Dodávateľ LEHA ponúka záruku až 60 mesiacov.

 • Prečo je v porovnaní s roletami z bežného obchodu cena vyššia?

  Výrobky z našej ponuky sú určené na dlhodobé použitie a sú vždy vyrábané na mieru. Dizajnom a kvalitou materiálov vyhovejú aj náročnému zákazníkovi, vyššej cene zodpovedá aj dĺžka záruky na výrobky.

Orientačná cena produktu

Konkrétnu cenovú ponuku dostanete v našich showroomoch.

 • Typ výrobku

  Plisé

 • Šírka

  60 cm

 • Výška

  120 cm

 • Látka

  Cenová skupina 2

 • Ovládanie

  Madlom zhora/zdola

 • Komponenty

  Biele

143 € s DPH

*uvedená cena je bez montáže a dopravy

Ukážky realizácií

Blog

Novinka

Novinka: dizajnové rolety s antivírusovým účinkom

Znížte riziko prenosu vírusových ochorení vo veľkých kancelárskych priestoroch a doprajte zamestnancom bezpečné a komfortné pracovné prostredie. Predstavujeme vám novinku...

Novinka

Profirol otvára svoj najväčší showroom v Bratislave

Už toto leto sme v bratislavských Slnečniciach otvorili náš najväčší showroom. Čo všetko nájdete v ponuke a v čom je...

Novinka

Máte dom postavený pred rokom 2013? Štát vám môže prispieť aj na vonkajšie žalúzie

Už v druhej polovici roka 2022 by malo byť spustené podávanie žiadostí o príspevok na obnovu rodinných domov. Medzi 30...

Novinka

Spoznajte s nami výhody screenových roliet

Vonkajšie screenové rolety do domácností a komerčných priestorov prinášajú svetelnú pohodu a dostatok svetla bez nežiaduceho prehrievania. Sú vhodné na...

Galéria

Značky, ktoré zastupujeme

Climax
Arte
Omexco
Renson
Corradi
Leha
Somfy
Armani / Casa