Menu

Markízy na zimné záhrady

Zimné záhrady a rôzne sklenené prístrešky sú veľmi obľúbený architektonický prvok v mnohých slovenských domácnostiach. Ak však nie sú tienené, menia sa vďaka veľkým skleneným plochám skôr na skleníky ako na ďalší priestor na bývanie. Preto je dôležité zvoliť správne tienenie a regulovať tak teplotu vo vnútri záhrady či pod prístreškom. Skutočný energetický úžitok tieniacej techniky oceníte najmä vtedy, keď je inštalovaná zvonku, teda nad sklom. Vtedy dokáže zachytiť až 80 % tepla, ktoré by inak spôsobilo prehriatie. 
V našej ponuke však nájdete aj vnútorné tienenie, ktoré zachytí asi iba 30 % tepla, ochrana pred prehrievaním priestoru nie je taká efektívna.

Len do 31. 12.

Využite poslednú možnosť a nakúpte markízy na zimné záhrady a ďalšie produkty Climax so zľavou 20 %. Akcia platí len do konca roka.

Atraktívne tienenie zimnej záhrady

Atraktívne tienenie zimnej záhrady

Ako už názov napovedá, zimnú záhradu oceníte najmä v zimných mesiacoch. Aby sa v lete nezmenila na skleník s neznesiteľnou klímou, je potrebné kvalitné tienenie. Najefektívnejšie tienenie poskytuje tzv. nadvesená markíza Gardena 350, ktorá je namontovaná z vonkajšej strany a zachytáva až 80 % tepelnej energie. Dobre však poslúži aj podvesená markíza Gardena 250, ktorá je montovaná z vnútornej strany a zachytí približne 30 % tepla.

Značky, ktoré zastupujeme

Climax Arte Omexco Renson Corradi Leha Somfy Casamance Casadeco Caselio Vescom Glamora Carlucci Roberto Cavalli Missoni Home Christian Lacroix Ralph Lauren Armani / Casa Texam Texdecor HELLA Bematech Soliday Velux Minirol Gibus Interstil
Loading...