Menu

Markízy na zimné záhrady

Zimné záhrady a rôzne sklenené prístrešky sú veľmi obľúbený architektonický prvok v mnohých slovenských domácnostiach. Ak však nie sú tienené, menia sa vďaka veľkým skleneným plochám skôr na skleníky ako na ďalší priestor na bývanie. Preto je dôležité zvoliť správne tienenie a regulovať tak teplotu vo vnútri záhrady či pod prístreškom. Skutočný energetický úžitok tieniacej techniky oceníte najmä vtedy, keď je inštalovaná zvonku, teda nad sklom. Vtedy dokáže zachytiť až 80 % tepla, ktoré by inak spôsobilo prehriatie. 
V našej ponuke však nájdete aj vnútorné tienenie, ktoré zachytí asi iba 30 % tepla, ochrana pred prehrievaním priestoru nie je taká efektívna.

Markíza Gardena 250

Markízy na zimné záhrady

Markíza Gardena 250

Markíza Gardena 350

Markízy na zimné záhrady

Markíza Gardena 350

Markíza Soleya

Markízy na zimné záhrady

Markíza Soleya

Atraktívne tienenie zimnej záhrady

Atraktívne tienenie zimnej záhrady

Ako už názov napovedá, zimnú záhradu oceníte najmä v zimných mesiacoch. Aby sa v lete nezmenila na skleník s neznesiteľnou klímou, je potrebné kvalitné tienenie. Najefektívnejšie tienenie poskytuje tzv. nadvesená markíza Gardena 350, ktorá je namontovaná z vonkajšej strany a zachytáva až 80 % tepelnej energie. Dobre však poslúži aj podvesená markíza Gardena 250, ktorá je montovaná z vnútornej strany a zachytí približne 30 % tepla.

Značky, ktoré zastupujeme

Climax Arte Omexco Renson Corradi Leha Somfy Casamance Casadeco Caselio Vescom Glamora Carlucci Roberto Cavalli Missoni Home Christian Lacroix Ralph Lauren Armani / Casa Texam Texdecor HELLA Bematech Soliday Velux Minirol Gibus Interstil Emil & Hugo Dolce & Gabbana
Loading...