Menu

Interiérové rolety

Látkové tieniace prvky v istom období z interiérov vytlačili žalúzie. Trend sa však obracia a neosobné technické žalúzie opäť ustupujú mäkkým látkam. Zabudnite na predsudky a rolety nevzhľadných uniformných farieb. Interiérové tienenie prešlo revolúciou a dnes prináša nové materiály, vzory a štruktúry, ktoré sú zároveň funkčné, UV odolné a antistatické. Prepracované detaily robia z látkového tienenia dizajnový a funkčný prvok, ktorý podčiarkne atmosféru každého priestoru. Vďaka rôznej svetelnej priepustnosti látok si v interiéri vytvoríte vhodné svetelné prostredie, ktoré zabezpečí psychickú aj fyzickú pohodu. 

TAHOMA® switch zadarmo

Získate jednotku TAHOMA® switch k žalúziám alebo roletám úplne zadarmo. Akcia platí do 31. 12. 2023.

Dizajnové tienenie pre váš domov

Dizajnové tienenie pre váš domov

Sledujte fascinujúcu hru svetla a tieňa pri pohybe roliet deň a noc, zažiarte s trendovými vzormi a farbami látkových roliet, ozvláštnite každodennosť japonskými stenami, doprajte si mäkkosť rímskych roliet alebo si užívajte rôzne polohy plisé roliet. Ešte nikdy nebolo tak jednoduché dodať interiéru šmrnc v podobe interiérových tieniacich prvkov. Ste to vy, kto vytvára realitu vášho domova. 

Značky, ktoré zastupujeme

Climax Arte Omexco Renson Corradi Leha Somfy Casamance Casadeco Caselio Vescom Glamora Carlucci Roberto Cavalli Missoni Home Christian Lacroix Ralph Lauren Armani / Casa Texam Texdecor HELLA Bematech Soliday Velux Minirol Gibus Interstil Emil & Hugo Dolce & Gabbana
Loading...