Menu

+ jednotka TAHOMA® zadarmo

Rolety na strešné okná

Strešné okno vpúšťa do interiéru dvakrát viac denného svetla ako bežné fasádne okno, preto aj potreba regulovať jeho množstvo platí dvojnásobne. V našej ponuke nájdete rolety na strešné okná najrôznejších farieb, vzorov, materiálov a s rôznou zatemňujúcou schopnosťou. Rolety je možné ovládať ťahom ruky, pre vysoko osadené okná je možnosť rolety ovládať tyčou alebo motoricky. Motor môže mať elektrické sieťové napájanie alebo solárne napájanie. Pre zákazníkov so strešnými oknami Velux ponúkame originálne tieniace prvky značky Velux.

Zobraziť viac

Orientačná cena

106 € s DPH

Detailný popis ceny

Výhody roliet na strešné okná

Výhody roliet na strešné okná

Estetická tienenie

Čisté minimalistické línie umožňujú vyniknúť najrôznejším vzorom a farbám, ktoré sa plne prispôsobia interiéru. Buď s ním úplne splynú, alebo mu dodajú chýbajúci farebný akcent. V oboch prípadoch mu dodajú punc originality a navodia želanú atmosféru. 

Výhody roliet na strešné okná

Výhody roliet na strešné okná

Rozmanitosť vzorov

V ponuke máme nepreberné množstvo vzorov a farieb. Florálne motívy, geometrické tvary, výrazné i nenápadné vzory, žiarivé aj pastelové odtiene, detské vzory. Fantázii medze nekladieme.

Výhody roliet na strešné okná

Výhody roliet na strešné okná

Rôzna priepustnosť svetla

Široká paleta funkčných látok umožňuje do interiéru vpustiť svetlo rôznej intenzity, alebo ho celkom zatemniť. Vo zrolovanom stave sú rolety nenápadné a nebránia vo výhľade.

Výhody roliet na strešné okná

Výhody roliet na strešné okná

Zdravé prostredie

Látkové rolety ovplyvňujú akustiku v miestnosti, regulujú prienik svetla a tepla z vonkajšieho prostredia a navodzujú pozitívne emócie. Tým vytvárajú vhodné prostredie pre psychickú a fyzickú pohodu.

Výhody roliet na strešné okná

Výhody roliet na strešné okná

Úspora nákladov

V letných mesiacoch rolety zabraňuje prehrievaniu interiéru, naopak, v zimnom období redukujú únik tepla cez okná. To sa prejaví na znížených nákladoch na chladenie a vykurovanie.

Často kladené otázky

Často kladené otázky
 • Chráni roleta interiér pred prehrievaním?

  Áno, do určitej miery chráni interiér pred prehrievaním. Konkrétne vlastnosti rolety závisia od látky, ktorú si vyberiete. Najviac tepla zachytia zatemňujúce látky.

 • Podľa čoho si vybrať mieru zatemnenia látky?

  Pri odporúčaniach vychádzame z vašich individuálnych potrieb. Pri výbere sa teda riaďte vlastnými očakávaniami a životným štýlom.

 • Nevyblednú látky na ostrom slnku?

  Látky sú priamo určené na tienenie, sú stálofarebné.

 • Je možné rolety montovať aj bez vŕtania pomocou závesného systému?

  Nie, rolety z našej ponuky nie sú dostupné len so závesným systémom bez vŕtania. 

 • Ako môžem roletu vyčistiť pri znečistení?

  Pri znečistení roletu vyčistite hubkou alebo handričkou. Nie sú vhodné agresívne čistiace prostriedky. 

 • Aká je cena za meter štvorcový?

  Cena závisí od rozmeru, prevedenia, typu zvolenej látky a množstva ďalších detailov, preto nie je možné určiť všeobecne cenu za meter štvorcový. Napíšte nám, radi ju pre vás vypočítame.

 • Aká je životnosť interiérových roliet?

  To závisí od toho, ako s nimi budete zaobchádzať. Pri šetrnej manipulácii a dodržiavaní pokynov na čistenie vydržia roky. Dodávateľ Climax ponúka záruku až 4 roky, Velux 2 roky.

Orientačná cena produktu

Konkrétnu cenovú ponuku dostanete v našich showroomoch.

 • Typ výrobku

  Zatemňujúca roleta VELUX

 • Kód okna

  GGL M08

 • Látka

  Štandard

 • Ovládanie

  Ťahom ruky

 • Farba mechaniky

  Biela

106 € s DPH

*uvedená cena je bez montáže a dopravy

Blog

Novinka

Spoznajte Lamelino, bioklimatickú pergolu od Climaxu

Tento rok český výrobca Climax spustil predaj novej bioklimatickej pergoly Lamelino. My vám ju teraz radi predstavíme jej prednosti a...

Novinka

Nový katalóg roliet LEHA je tu!

Nový katalóg roliet LEHA je tu. Príďte si vybrať z viac než 500 látok a spoznajte novinky, ktoré interiérové tienenie...

Novinka

Profirol je jediný Renson Ambassador na Slovensku

Už v roku 2022 sme potvrdili, že spĺňame prísne štandardy tých najkvalitnejších európskych značiek a ako RENSON Ambassador prinášame slovenským...

Novinka

Pergola Alba od Corradi prináša viacero vylepšení

Zažite relax na terase pod vynovenou pergolou Alba. Značka Corradi prináša ešte viac pohodlia s technologickými a dizajnovými vylepšeniami.

Galéria

Značky, ktoré zastupujeme

Climax Arte Omexco Renson Corradi Leha Somfy Casamance Casadeco Caselio Vescom Glamora Carlucci Roberto Cavalli Missoni Home Christian Lacroix Ralph Lauren Armani / Casa Texam Texdecor HELLA Bematech Soliday Velux Minirol Gibus Interstil Emil & Hugo Dolce & Gabbana