Menu

Zľava - 20%

Rolovacie siete proti hmyzu

Nepáčia sa vám sieťky proti hmyzu, pretože kazia výhľad? Napriek tomu však nechcete mať byt alebo dom plný múch a komárov? Objavte spolu s nami rolovacie siete na okná i na dvere. Tieto siete sa šikovne schovajú do horizontálneho alebo vertikálneho boxu, keď ich práve nepoužívate. Ostane vám pekný výhľad a sieťovina je navyše v postrannom boxe chránená pred poškodením, poveternostnými podmienkami, vtákmi či domácimi miláčikmi. Rolovacie siete majú jednoduché manuálne ovládanie a veľmi rýchlo si ich obľúbite.

Zobraziť viac

Orientačná cena

120 € s DPH

Detailný popis ceny

Výhody rolovacích sietí proti hmyzu

Výhody rolovacích sietí proti hmyzu

Odolnosť voči poveternostným vplyvom

Hliníkové profily sú ľahké, pevné a odolné voči poveternostným vplyvom. Sieťovina je vyrobená zo sklolaminátového vlákna, nehrdzavie a dobre zvláda aj veľké teplotné rozdiely.

Výhody rolovacích sietí proti hmyzu

Výhody rolovacích sietí proti hmyzu

Jednoduchá manipulácia 

Vďaka navíjaciemu mechanizmu si môžete v zime vychutnať neobmedzený výhľad cez okná alebo terasové dvere bez nutnosti demontáže sieťky. Navyše v stiahnutom stave je sieťka chránená pred poškodením vtákmi či poveternostnými vplyvmi.

Výhody rolovacích sietí proti hmyzu

Výhody rolovacích sietí proti hmyzu

Ochrana pred hmyzom

Rolovacia sieť proti hmyzu má vo vodiacich lištách kefku, čím je zaistené maximálne tesnenie, do vnútra sa nedostane nežiaduci hmyz.

Výhody rolovacích sietí proti hmyzu

Výhody rolovacích sietí proti hmyzu

Vhodné do menších priestorov

Rolovacie sieťky sú mimoriadne vhodné na balkónové dvere, do úzkych priestorov a všade tam, kde z rôznych dôvodov nie je možné použiť posuvné a dverové sieťky. 

Prevedenie

Prevedenie

Rolovacie siete na okno

Rolovacia sieťka na okno je tu najmä pre tých, ktorí nechcú prísť o krásny výhľad. Sieť sa navíja do boxu, ktorý je horizontálne umiestnený v hornej časti okna. Roluje sa zvrchu smerom dolu a v spodnej časti sa buď docvakáva, alebo ju zachytíte háčikom. Na požiadanie dokážeme okenné rolovacie sieťky vyrobiť aj motorizované.

Prevedenie

Prevedenie

Rolovacie siete na dvere

Rolovacie sieťky proti hmyzu sú vhodné na úzke balkóny a stiesnené priestory. Sieť sa navíja do boku na hriadeľ, ktorý je skrytý vo vertikálne umiestnenom postrannom boxe. Oporný rám siete sa montuje priamo na okenným rám a sieťku na druhej strane zaisťuje magnet.

Technické informácie

 • Min. šírka

  40 cm

 • Max. šírka

  200 cm

 • Min. výška

  30 cm

 • Max. výška

  200 cm

 • Maximálna plocha

  3 m²

 • Možnosť protipeľovej sieťoviny

  Nie

Možné ovládanie

 • Ovládanie Ťahom ruky

  Ťahom ruky

Často kladené otázky

Často kladené otázky
 • Je potrebná nejaká príprava pred montážou sieťok proti hmyzu?

  Nie, pred inštaláciou nie je potrebná príprava, v prípade rôznych prekážok je určite vhodná konzultácia.

 • Dajú sa sieťky proti hmyzu kombinovať s vonkajšími žalúziami?

  Áno, vo väčšine prípadov je možné sieťky proti hmyzu s prvkami vonkajšieho tienenia, ak je na ne ponechaný priestor. Naši technici vám sieťky proti hmyzu namontujú pri montáži vonkajších žalúzii. Ak z rôznych dôvodov nechcete montáž v jednom kroku, informujte dodávateľa žalúzii o tom, že v budúcnosti budete chcieť sieťky proti hmyzu.

 • Vonkajšie žalúzie už mám nainštalované, môžem dodatočne namontovať sieťky proti hmyzu?

  Sieťky proti hmyzu potrebujú dostatočný priestor medzi oknom a vonkajšími žalúziami, preto ak už vonkajšie žalúzie máte, určite bude potrebná konzultácia

 • Ako si mám vybrať farbu sieťoviny?

  K niektorým farbám rámu ladí viac čierna sieťka, k iným sivá. Výber farby siete je čisto o vašich pocitoch. Našim zákazníkom však odporúčame vyhnúť sa transparentnej sieťovine na dverách kvôli riziku zranenia pri prehliadnutí sieťky.

 • Čo znamená, že je sieťka protipeľová?

  Protipeľová sieťka je husto tkaná a okrem hmyzu dnu nevpustí ani peľ a prach. Cenou za bezpečný domov je potreba častejšie ju čistiť

 • Je potrebné dávať sieťky na zimu dole?

  Nie, sieťky sú vyrobené tak, aby aj zimné obdobie zvládli bez poškodenia. Pri pohyblivých sieťkach dohliadnite, aby na sieťovine neostávali kúsky ľadu, ktoré by ju pri manipulácii mohli poškodiť.

 • Ako vyzerá bežná údržba sieťok?

  Sieťky proti hmyzu sú celkovo nenáročné na údržbu, postačí ich občas umyť čistou vodou. Vyhnite sa čisteniu za použitia tlaku a rozpúšťadiel.

Orientačná cena produktu

Konkrétnu cenovú ponuku dostanete v našich showroomoch.

 • Typ výrobku

  Dverová Rolo magnet

 • Šírka

  90 cm

 • Výška

  150 cm

 • Farba rámu

  Biela

 • Farba sieťoviny

  Šedá

120 € s DPH

*uvedená cena je bez montáže a dopravy

Podobné produkty

Mohlo by Vás taktiež zaujať.

Blog

Novinka

Spoznajte Lamelino, bioklimatickú pergolu od Climaxu

Tento rok český výrobca Climax spustil predaj novej bioklimatickej pergoly Lamelino. My vám ju teraz radi predstavíme jej prednosti a...

Novinka

Nový katalóg roliet LEHA je tu!

Nový katalóg roliet LEHA je tu. Príďte si vybrať z viac než 500 látok a spoznajte novinky, ktoré interiérové tienenie...

Novinka

Profirol je jediný Renson Ambassador na Slovensku

Už v roku 2022 sme potvrdili, že spĺňame prísne štandardy tých najkvalitnejších európskych značiek a ako RENSON Ambassador prinášame slovenským...

Novinka

Pergola Alba od Corradi prináša viacero vylepšení

Zažite relax na terase pod vynovenou pergolou Alba. Značka Corradi prináša ešte viac pohodlia s technologickými a dizajnovými vylepšeniami.

Galéria

Značky, ktoré zastupujeme

Climax Arte Omexco Renson Corradi Leha Somfy Casamance Casadeco Caselio Vescom Glamora Carlucci Roberto Cavalli Missoni Home Christian Lacroix Ralph Lauren Armani / Casa Texam Texdecor HELLA Bematech Soliday Velux Minirol Gibus Interstil Emil & Hugo Dolce & Gabbana