Menu

Posuvné siete proti hmyzu v lište

Ide o ekonomickejší variant, ktorý nemá bočné lišty. Samotné krídlo sa dá kedykoľvek jednoducho vysadiť, ak ho chcete umyť alebo dať preč na zimu. Profil krídla siete má po celom obvode drážku a kovové rohovníky. V spodnej časti krídla sú pojazdové kolieska, vďaka čomu dvere nešúchajú o profil a sú tiché. Šikovné a kvalitné riešenie za prijateľnú cenu.

Zobraziť viac

Orientačná cena

250 € s DPH

Detailný popis ceny

Výhody posuvných sietí v lište

Výhody posuvných sietí v lište

Odolnosť voči poveternostným vplyvom

Hliníkové profily sú ľahké, pevné a odolné voči poveternostným vplyvom. Sieťovina je vyrobená zo sklolaminátového vlákna, nehrdzavie a dobre zvláda aj veľké teplotné rozdiely

Výhody posuvných sietí v lište

Výhody posuvných sietí v lište

Komfortné ovládanie

Tichý a bezproblémový chod posuvnej siete v ráme zabezpečujú pojazdové kolieska, vďaka obojstrannému madlu môžete sieťku komfortne ovládať z vnútornej aj vonkajšej strany. Posuvnú sieť dodávame vo verzii s jedným alebo dvoma krídlami. 

Výhody posuvných sietí v lište

Výhody posuvných sietí v lište

Vhodné pre veľké plochy

Maximálny rozmer siete je 170 x 250 centimetrov, čo ju predurčuje na ochranu pred hmyzom na veľké posuvné dvere a francúzske okná.

Výhody posuvných sietí v lište

Výhody posuvných sietí v lište

Variabilita sieťovín

Sieťku je možné dodať aj so sieťovinou pre alergikov, ktorá zachytáva časť peľovým častíc bezpečne mimo váš interiér. Inou možnosťou je využitie zosilnenej sieťoviny, ktorá je vhodná pre majiteľov domácich miláčikov. 

Technické informácie

 • Min. šírka

  50 cm

 • Max. šírka

  170 cm

 • Min. výška

  50 cm

 • Max. výška

  250 cm

 • Maximálna plocha

  4,25 m²

 • Možnosť protipeľovej sieťoviny

  Áno

Možné ovládanie

 • Ovládanie Ťahom ruky

  Ťahom ruky

Často kladené otázky

 • Je potrebná nejaká príprava pred montážou sieťok proti hmyzu?

  Nie, pred inštaláciou nie je potrebná príprava, v prípade rôznych prekážok je určite vhodná konzultácia.

 • Dajú sa sieťky proti hmyzu kombinovať s vonkajšími žalúziami?

  Áno, vo väčšine prípadov je možné sieťky proti hmyzu s prvkami vonkajšieho tienenia, ak je na ne ponechaný priestor. Naši technici vám sieťky proti hmyzu namontujú pri montáži vonkajších žalúzii. Ak z rôznych dôvodov nechcete montáž v jednom kroku, informujte dodávateľa žalúzii o tom, že v budúcnosti budete chcieť sieťky proti hmyzu.

 • Vonkajšie žalúzie už mám nainštalované, môžem dodatočne namontovať sieťky proti hmyzu?

  Sieťky proti hmyzu potrebujú dostatočný priestor medzi oknom a vonkajšími žalúziami, preto ak už vonkajšie žalúzie máte, určite bude potrebná konzultácia

 • Ako si mám vybrať farbu sieťoviny?

  K niektorým farbám rámu ladí viac čierna sieťka, k iným sivá. Výber farby siete je čisto o vašich pocitoch. Našim zákazníkom však odporúčame vyhnúť sa transparentnej sieťovine na dverách kvôli riziku zranenia pri prehliadnutí sieťky.

 • Čo znamená, že je sieťka protipeľová?

  Protipeľová sieťka je husto tkaná a okrem hmyzu dnu nevpustí ani peľ a prach. Cenou za bezpečný domov je potreba častejšie ju čistiť

 • Je potrebné dávať sieťky na zimu dole?

  Nie, sieťky sú vyrobené tak, aby aj zimné obdobie zvládli bez poškodenia. Pri pohyblivých sieťkach dohliadnite, aby na sieťovine neostávali kúsky ľadu, ktoré by ju pri manipulácii mohli poškodiť.

 • Ako vyzerá bežná údržba sieťok?

  Sieťky proti hmyzu sú celkovo nenáročné na údržbu, postačí ich občas umyť čistou vodou. Vyhnite sa čisteniu za použitia tlaku a rozpúšťadiel.

Orientačná cena produktu

Konkrétnu cenovú ponuku dostanete v našich showroomoch.

 • Typ výrobku

  Posuvná sieť v lištách ZZ

 • Šírka

  90 cm

 • Výška

  220 cm

 • Farba rámu

  Biela

 • Farba sieťoviny

  Šedá

250 € s DPH

*uvedená cena je bez montáže a dopravy

Podobné produkty

Mohlo by Vás taktiež zaujať.

Plisé siete proti hmyzu 22 mm

Plisé siete proti hmyzu

Plisé siete proti hmyzu 22 mm

Plisé siete proti hmyzu 38 mm

Plisé siete proti hmyzu

Plisé siete proti hmyzu 38 mm

Blog

Novinka

Profirol je jediný Renson Ambassador na Slovensku

Už v roku 2022 sme potvrdili, že spĺňame prísne štandardy tých najkvalitnejších európskych značiek a ako RENSON Ambassador prinášame slovenským...

Novinka

Pergola Alba od Corradi prináša viacero vylepšení

Zažite relax na terase pod vynovenou pergolou Alba. Značka Corradi prináša ešte viac pohodlia s technologickými a dizajnovými vylepšeniami.

Novinka

Budúcnosť pergol podľa Renson

Koncom roka 2022 predstavila belgická značka Renson na konferencii novinky, na ktoré sa zákazníci môžu tešiť v nasledujúcich dvoch rokoch.

Novinka

Novinka: dizajnové rolety s antivírusovým účinkom

Znížte riziko prenosu vírusových ochorení vo veľkých kancelárskych priestoroch a doprajte zamestnancom bezpečné a komfortné pracovné prostredie. Predstavujeme vám novinku...

Galéria

Značky, ktoré zastupujeme

Climax Arte Omexco Renson Corradi Leha Somfy Casamance Casadeco Caselio Vescom Glamora Carlucci Roberto Cavalli Missoni Home Christian Lacroix Ralph Lauren Armani / Casa Texam Texdecor HELLA Bematech Soliday Velux Minirol Gibus Interstil
Loading...