Na zlepšenie našich služieb používame cookies. O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať bližšie tu.

Vyberte pobočku:

0903 018 478 / profirol@profirol.sk

NEZÁVÄZNÝ DOPYT

Váš komfortný, bezpečný a úsporný domov

Inteligentné riadenie domácnosti sa postará o to, aby vaše bývanie bolo maximálne pohodlné, bezpečné a zároveň vám pomohlo dosiahnuť významné úspory na energiách. Takisto vám umožní mať neustále pod kontrolou svoje osvetlenie, vykurovanie, ale aj vnútorné žalúzie či garážové brány.

Automatizované riadenie domácnosti je intuitívne a rýchle.

Predstavujeme vám automatizáciu domácnosti od našej partnerskej spoločnosti Somfy

Ako automatizácia domácnosti funguje?

Jednou z hlavných používateľských výhod inteligentne riadenej domácnosti je možnosť ovládať všetky kompatibilné zariadenia jedným diaľkovým ovládačom, smarphonom alebo tabletom. Ak máte zaužívané zvyklosti a potreby, môžete dokonca využiť prednastavené scenáre.

Môžete si zvoliť jeden zo systémov automatizácie domácnosti od spoločnosti Somfy – TaHoma® alebo Connexoon. Predtým, ako sa s nimi detailne zoznámite, pozrite si odpovede na najčastejšie otázky, ktoré sú k dispozícii na internetovej stránke spoločnosti Somfy.

o systéme Tahoma®

TaHoma® predstavuje komplexný systém automatizácie, ktorý bezdrôtovo prepojí jednotlivé prvky domácnosti, takže ich môžete ovládať z akejkoľvek miestnosti domu. Ak práve nemáte poruke ovládač, postačí vám aj smartphone a pár kliknutí. Je to neuveriteľne jednoduché. Okrem pohodlia sa však systém postará aj o vašu bezpečnosť a ihneď vás upozorní na rôzne problémy – napríklad na prekážku v okne, ktorá žalúziám znemožní ich úplne uzavretie.

TaHoma® sa vďaka svojmu vkusnému minimalistickému dizajnu hodí do každého interiéru.

Máte o TaHomu záujem? Zistite o systéme viac, alebo sa obráťte priamo na nás.

So systémom TaHoma sa nemusíte obávať žiadnych búracích prác, inštalácia si vôbec nevyžaduje vŕtanie do stien, postačí vám len zdroj elektriny a internetové pripojenie. O všetko ostatné sa postarajú odborníci Somfy. Bezdrôtová technológia io-homecontrol® dokonca umožňuje systém kedykoľvek rozšíriť o ďalšie zariadenia. Výhodou systému TaHoma je jeho kompatibilita s viac ako 100 ďalšími výrobkami Somfy, ako aj s produktmi najvyhľadávanejších značiek.

Ak je pre vás najväčším komfortom kontrolovať celý systém čo najmenej, nechajte ho, nech sa o všetko postará sám. Môžete si naprogramovať rozličné scenáre, prostredníctvom ktorých sa budú všetky naplánované úkony uskutočňovať bez toho, aby ste ich museli sami riadiť, či už je to zatváranie brány po vašom odchode alebo zatiahnutie roliet v určitom čase. Prípadne si môžete nastaviť odlišné scenáre na pracovné dni, dovolenky či víkendy.

So systémom TaHoma® elegantne ovládate takmer celý dom aj na diaľku.

So systémom TaHoma® elegantne ovládate takmer celý dom aj na diaľku.

o systéme connexoon

Systém Connexoon v sebe združuje tri šikovné aplikácie, ktoré sa postarajú o kľúčové oblasti vašej domácnosti – tienenie (žalúzie a rolety) prostredníctvom Connexoon Window, príjazdovú bránu vďaka Connection Access a terasu, ktorú môžete riadiť pomocou Connection Terrace. Systém uvítajú najmä menšie domácnosti, ktoré inteligentné riadenie využívajú len čiastkovo, napríklad na ovládanie interiérového tienenia s motorom.

Aplikácie fungujú podobne jednoducho ako v prípade systému TaHoma®. Connexoon však nemusíte nevyhnutne využiť v rámci celej domácnosti – stačí zvoliť len jednu aplikáciu, alebo zvoliť ľubovoľnú kombináciu dvoch aplikácií a ovládať tak len dvojicu prvkov, napríklad tienenie a terasu.

Ovládajte svoju domácnosť odkialkoľvek so systémom Connexoon.

Vďaka systému Connexoon môžete ovládanú časť domu prispôsobiť svojej nálade, napríklad spustiť hudbu na terase a doplniť ju vhodnou intenzitou osvetlenia či najvhodnejším tienením. Ak zistíte, že vám nastavenie vyhovuje, pokojne si ho uložte, systém si ho zapamätá a vy sa nebudete musieť trápiť opätovným nastavovaním.

Systém Connexoon obsahuje tri intuitívne aplikácie.

Máte o Connexoon záujem? Zistite o systéme viac, alebo sa obráťte priamo na nás.

Máte ďalšie otázky?

Či už vás zaujíma konkrétny systém, alebo potrebujete poradiť, aké riešenie bude pre vás ideálne, prípadne sa len chcete informovať, čo vám v praxi automatizované riadenie domácnosti prinesie, neváhajte sa opýtať priamo nás.

KONTAKTUJTE NÁS

Všetky práva vyhradené Profirol s.r.o. 2022
O nás / Blog / Kontakt / Reklamačný poriadok / Obchodné podmienky / Somfy riadenie