Menu

Somfy

Váš komfortný, bezpečný a úsporný domov

Inteligentné riadenie domácnosti sa postará o to, aby vaše bývanie bolo maximálne pohodlné, bezpečné a zároveň vám pomohlo dosiahnuť významné úspory na energiách. Takisto vám umožní mať neustále pod kontrolou svoje osvetlenie, vykurovanie, ale aj vnútorné žalúzie či garážové brány. Predstavujeme vám automatizáciu domácnosti od našej partnerskej spoločnosti Somfy.

Somfy - automatiazacia domacnosti

Ako automatizácia
domácnosti funguje?

Jednou z hlavných používateľských výhod inteligentne riadenej domácnosti je možnosť ovládať všetky kompatibilné zariadenia jedným diaľkovým ovládačom, smarphonom alebo tabletom. Ak máte zaužívané zvyklosti a potreby, môžete dokonca využiť prednastavené scenáre.

Môžete si zvoliť jeden zo systémov automatizácie domácnosti od spoločnosti Somfy – TaHoma® alebo Connexoon. Predtým, ako sa s nimi detailne zoznámite, pozrite si odpovede na najčastejšie otázky, ktoré sú k dispozícii na internetovej stránke spoločnosti Somfy.

Odpovede na otázky

Predstavenie systému TAHOMA®

Predstavenie systému TAHOMA®

TaHoma® predstavuje komplexný systém automatizácie, ktorý bezdrôtovo prepojí jednotlivé prvky domácnosti, takže ich môžete ovládať z akejkoľvek miestnosti domu. Ak práve nemáte poruke ovládač, postačí vám aj smartphone a pár kliknutí.

Je to neuveriteľne jednoduché. Okrem pohodlia sa však systém postará aj o vašu bezpečnosť a ihneď vás upozorní na rôzne problémy – napríklad na prekážku v okne, ktorá žalúziám znemožní ich úplne uzavretie. Máte o TaHomu® záujem? Zistite o systéme viac, alebo sa obráťte priamo na nás.

So systémom TaHoma sa nemusíte obávať žiadnych búracích prác.

Výhody

Inštalácia si vôbec nevyžaduje vŕtanie do stien, postačí vám len zdroj elektriny a internetové pripojenie. O všetko ostatné sa postarajú odborníci Somfy. Bezdrôtová technológia io-homecontrol® dokonca umožňuje systém kedykoľvek rozšíriť o ďalšie zariadenia. Výhodou systému TaHoma je jeho kompatibilita s viac ako 100 ďalšími výrobkami Somfy, ako aj s produktmi najvyhľadávanejších značiek. Ak je pre vás najväčším komfortom kontrolovať celý systém čo najmenej, nechajte ho, nech sa o všetko postará sám. Môžete si naprogramovať rozličné scenáre, prostredníctvom ktorých sa budú všetky naplánované úkony uskutočňovať bez toho, aby ste ich museli sami riadiť, či už je to zatváranie brány po vašom odchode alebo zatiahnutie roliet v určitom čase. Prípadne si môžete nastaviť odlišné scenáre na pracovné dni, dovolenky či víkendy.

So systémom TaHoma® elegantne ovládate takmer celý dom aj na diaľku.

Značky, ktoré zastupujeme

Climax Arte Omexco Renson Corradi Leha Somfy Casamance Casadeco Caselio Vescom Glamora Carlucci Roberto Cavalli Missoni Home Christian Lacroix Ralph Lauren Armani / Casa Texam Texdecor HELLA Bematech Soliday Velux Minirol Gibus Interstil Emil & Hugo Dolce & Gabbana
Loading...