Menu

Tapeta

Omexco Khatam KHA6

Popis

Tapeta predstavuje fúziu prírody a vzácneho kovu. Na steny prináša trblietavú eleganciu a jemný pôvab. Odhaľuje najkrajšie vlastnosti korku, úžasného prírodného obnoviteľného materiálu. Je mäkká a má matný povrch. Inšpiráciou pre tento vzor sú benátske vzory podláh a nádherné návrhy perzských intarzií, ktoré spájajú východné a západné umelecké diela. Prirodzená krása korku je jemne zvýraznená jedinečnými metódami farbenia. Farby sú zdobené trblietkami. Tapeta je dôverne spojená s prírodou, je autentická, elegantná a úplne sa hodí do moderného bývania.

Farba tapety

Cena na vyžiadanie Objednať konzultáciu

Nalaďte sa na tapety Omexco Khatam

Inšpirujte sa pri video listovaní, nahliadnite s nami do katalógu tapiet Omexco Khatam a nechajte sa uniesť kolekciami najlepších európskych a svetových značiek. Preneste svet originálneho dizajnu priamo k vám.

Informácie o produkte

  • Šírka tapety

    91 cm
  • Materiál

    Korok
  • Link

    Viac info

Omexco Khatam

Omexco Khatam

Kolekcia Khatam, spojenie prírody a drahých kovov, vnáša na vaše steny trblietavú eleganciu a jemný pôvab.

Kolekcia Khatam odhaľuje najkrajšie vlastnosti korku, ohromujúceho prírodného obnoviteľného materiálu. Táto korková kolekcia, ktorá je jemná na dotyk s krásnymi nuansami v tóne , má matný povrch. Inšpirovali sme sa zložitosťou benátskych podlahových vzorov a vynikajúcimi vzormi perzskej markízy, ktoré spájajú východné a západné umelecké diela. 

Značky, ktoré zastupujeme

Climax Arte Omexco Renson Corradi Leha Somfy Casamance Casadeco Caselio Vescom Glamora Carlucci Roberto Cavalli Missoni Home Christian Lacroix Ralph Lauren Armani / Casa Texam Texdecor HELLA Bematech Soliday Velux Minirol Gibus Interstil Emil & Hugo Dolce & Gabbana