Menu

Vonkajšie závesy

Na rozdiel od štandardných závesov sú vonkajšie závesy plne prispôsobené do exteriéru. Na terase pod pergolou vykúzlia romantické prostredie, poskytnú súkromie a potrebnú ochranu pred ostrým slnkom. V porovnaní s ostatnými prvkami pôsobia závesy mäkko a útulne.

Zobraziť viac

Orientačná cena

1.132 € s DPH

Detailný popis ceny

Výhody vonkajších závesov

Výhody vonkajších závesov

Vytvárajú útulné prostredie

Mäkká látka vonkajšieho závesu vytvára romantické a útulné prostredie na terase. Svetlé odtiene večer odrážajú osvetlenie, čím ešte znásobujú výnimočný efekt. 

Výhody vonkajších závesov

Výhody vonkajších závesov

Odolnosť voči poveternostným vplyvom

Vonkajšie závesy sú prispôsobené exteriérovým podmienkam. Látka odoláva nečistotám, plesniam a vode, je stálofarebná a aj po vypratí vyzerá bezchybne. 

Výhody vonkajších závesov

Výhody vonkajších závesov

Ochrana súkromia

Exteriérové závesy, rovnako ako tie interiérové, chránia pred neželanými pohľadmi susedov či okoloidúcich. Poskytnú súkromie počas relaxu, zábavy alebo popoludňajšieho spánku.

Často kladené otázky

 • Môžem si vybrať akékoľvek závesy z vašej ponuky?

  Ako bočný tieniaci prvok pergoly odporúčame závesy vyslovene určené do exteriéru, ktoré sú odolné voči plesniam, nečistote a vode. 

 • Vyžadujú vonkajšie závesy špeciálnu údržbu?

  Väčšinu závesov je možné prať v práčke a žehliť v domácich podmienkach. Vždy sa však riaďte pokynmi podľa konkrétnej látky. 

 • Chráni vonkajší záves aj pred dažďom či vetrom?

  Nie, vonkajšie závesy sú čisto tieniacim a estetickým prvkom, odporúčame ich kombinovať so sklenenými paravánmi, posuvnými panelmi alebo screenovými roletami. 

Orientačná cena produktu

Konkrétnu cenovú ponuku dostanete v našich showroomoch.

 • Typ výrobku

  exteriérový záves

 • Výška

  240 cm

 • Šírka

  350 cm

 • Farba

  Biela

 • Ovládanie

  Manuálne

 • Riasenie

  1:2

1.132 € s DPH

*uvedená cena je bez montáže a dopravy

Ukážky realizácií

Blog

Novinka

Nový katalóg roliet LEHA je tu!

Nový katalóg roliet LEHA je tu. Príďte si vybrať z viac než 500 látok a spoznajte novinky, ktoré interiérové tienenie...

Novinka

Profirol je jediný Renson Ambassador na Slovensku

Už v roku 2022 sme potvrdili, že spĺňame prísne štandardy tých najkvalitnejších európskych značiek a ako RENSON Ambassador prinášame slovenským...

Novinka

Pergola Alba od Corradi prináša viacero vylepšení

Zažite relax na terase pod vynovenou pergolou Alba. Značka Corradi prináša ešte viac pohodlia s technologickými a dizajnovými vylepšeniami.

Novinka

Budúcnosť pergol podľa Renson

Koncom roka 2022 predstavila belgická značka Renson na konferencii novinky, na ktoré sa zákazníci môžu tešiť v nasledujúcich dvoch rokoch.

Galéria

Značky, ktoré zastupujeme

Climax Arte Omexco Renson Corradi Leha Somfy Casamance Casadeco Caselio Vescom Glamora Carlucci Roberto Cavalli Missoni Home Christian Lacroix Ralph Lauren Armani / Casa Texam Texdecor HELLA Bematech Soliday Velux Minirol Gibus Interstil Emil & Hugo Dolce & Gabbana
Loading...