Menu

Veľký výpredaj vonkajších žalúzií

Veľký výpredaj skladových zásob vonkajších žalúzií Climax z farieb RAL je tu!

Nepremeškajte výhodnú ponuku a získajte vonkajšie žalúzie značky Climax lacnejšie až o 27%. Navštívte ktorúkoľvek z našich predajní a vyberte si zo širokej ponuky vonkajších žalúzií *, farieb lamiel a príslušenstva skladom. 
Poponáhľajte sa. Naša akcia síce trvá do 31. 12. 2023, no skladové zásoby vašej preferovanej farby alebo typu žalúzií sa môžu minúť oveľa skôr. Svoj nákup preto neodkladajte na neskôr.

Ako získať zľavu?

Zľavu 25% získava každý zákazník automaticky. Pri zložení zálohy vo výške aspoň 90% však získavate dodatočnú zľavu ďalšie 2%. Vaše žalúzie tak môžete mať sumárne lacnejšie až o 27%.

Farebné varianty skladom

Z našej skladovej ponuky farieb a odtieňov si určite vyberiete.
Farby zobrazené na webe sú len orientačné. Ak si teda chcete byť istí výberom správnej farby, navštívte našu predajňu a prezrite si vzorkovník na vlastne oči.

* Zľava sa nevzťahuje na vonkajšie žalúzie Protal ani na krycie boxy. 
Organizátor akcie, Profirol, s.r.o., si vyhradzuje právo na zmenu alebo zrušenie akcie bez predchádzajúceho upozornenia. 
 

Do konca akcie ostáva

: dní
: hodín
: minút
: sekúnd

Ovládajte svoje nové žalúzie mobilom!

Chcete svoje nové vonkajšie žalúzie ovládať mobilom? V tom prípade máme pre vás ďalšiu skvelú správu. Získajte k vaším novým žalúziám aj inteligentnú riadiacu jednotku TAHOMA® switch značky Somfy úplne zadarmo. Najlepšie na tom je to, že obe kampane si môžete skombinovať a nakúpiť tak ešte výhodnejšie. 

Viac o kampani Somfy TaHoma® switch zadarmo nájdete na odkaze nižšie.
 

Platí do 31. 12. 2023

Info o akcií

Značky, ktoré zastupujeme

Climax Arte Omexco Renson Corradi Leha Somfy Casamance Casadeco Caselio Vescom Glamora Carlucci Roberto Cavalli Missoni Home Christian Lacroix Ralph Lauren Armani / Casa Texam Texdecor HELLA Bematech Soliday Velux Minirol Gibus Interstil Emil & Hugo Dolce & Gabbana