Menu

Tapeta

Texam Lux Particle

Popis

Kolekciu Lux možno charakterizovať dvoma slovami: luxus a svetlo. Luxus, pretože kolekcia zobrazuje veľké bohatstvo a nádheru tým, ktorí dokážu vidieť za hranice. Svetlo, pretože dizajn a farby sa môžu meniť, trblietať alebo odrážať v závislosti od toho, ako sa svetlo mení. Väčšina vzorov v kolekcii Lux je veľkých rozmerov a to umožňuje vnímať dekoratívny vzor ako celok bez spojov. Pôsobí to, akoby bola dekorácia vyrobená priamo na stene. Výrazné farby umožňujú vytvoriť architektonické prostredie, ktoré má silný vplyv.

Farba tapety

Cena za meter 135.60 € s DPH

Objednať konzultáciu

Nalaďte sa na tapety Texam Lux

Inšpirujte sa pri video listovaní, nahliadnite s nami do katalógu tapiet Texam Lux a nechajte sa uniesť kolekciami najlepších európskych a svetových značiek. Preneste svet originálneho dizajnu priamo k vám.

Informácie o produkte

  • Šírka tapety

    128 cm
  • Materiál

    Textil
  • Link

    Viac info

Texam Lux

Texam Lux

Lux je názov s dvoma význammi: svetlo a luxus. Svetlo, pretože dizajn a farby sa môžu meniť, trblietať alebo odrážať v závislosti od toho, ako sa svetlo mení. Luxus, pretože kolekcia zobrazuje veľké bohatstvo a nádheru, ktorá spĺňa ambície a hrdosť tých, ktorí môžu vidieť za hranice. Z grafického a materiálového hľadiska zohráva Lux primárnu úlohu pri vytváraní steny, ktorá sa stáva živou a živou. Použitie kvalitnej technológie umožňuje oceniť premeny podobné tým, ktoré sa vyskytujú aj v prírode, kde je ľahké naraziť na prekvapivé grafické zobrazenie farieb. Väčšina vzorov v kolekcii Lux je veľkých rozmerov a náhodne sa zhodujú - myšlienka, ktorá umožňuje vnímať dekoratívny vzor ako celok bez spojov, čo naznačuje, že dekorácia bola vyrobená priamo na stene. Výrazné farby umožňujú vytvoriť architektonické prostredie, ktoré má silný vplyv.

Značky, ktoré zastupujeme

Climax Arte Omexco Renson Corradi Leha Somfy Casamance Casadeco Caselio Vescom Glamora Carlucci Roberto Cavalli Missoni Home Christian Lacroix Ralph Lauren Armani / Casa Texam Texdecor HELLA Bematech Soliday Velux Minirol Gibus Interstil Emil & Hugo Dolce & Gabbana