Menu

Tapeta

Texam ID Rusted

Popis

Identita je základným prvkom rozpoznávania osobnosti, vkusu a ducha každého človeka. ID je kolekcia tapiet v rôznych farbách a grafických riešeniach. Niektoré sa prispôsobujú modernému vkusu, iné odkazujú na našu základnú predstavivosť. Jednou z hlavných čŕt kolekcie ID je použitie rôznych podkladových materiálov, ktoré interpretujú prekrytý obrázok a kombinujú sa s ním. Tento mnohonásobný štylistický prístup k dizajnom umožňuje použiť klasické obrazy v modernom prostredí alebo naopak.

Farba tapety

Cena na vyžiadanie Objednať konzultáciu

Nalaďte sa na tapety Texam ID

Inšpirujte sa pri video listovaní, nahliadnite s nami do katalógu tapiet Texam ID a nechajte sa uniesť kolekciami najlepších európskych a svetových značiek. Preneste svet originálneho dizajnu priamo k vám.


 

Informácie o produkte

  • Link

    Viac info
  • Rozmer

    3x:0.95 x 3.00 m
  • Materiál

    Vlies

Texam ID

Texam ID

OD PAPIERA NA STENU. POTEŠENIE PRE OČI. Identita je základným prvkom rozpoznávania osobnosti, vkusu a ducha každého človeka. ID je kolekcia obrázkov v rôznych farbách a grafických riešeniach. Niektoré sa prispôsobujú modernému vkusu použitím rozhodujúcich farieb; iní odkazujú na našu základnú, kolektívnu predstavivosť so štýlovým mixom, ktorý má mnoho rôznych aspektov. Jednou z hlavných čŕt kolekcie ID je použitie rôznych podkladových materiálov, ktoré interpretujú prekrytý obrázok a kombinujú sa s ním. Tento mnohonásobný štylistický prístup k dizajnom umožňuje použiť klasické obrazy v modernom prostredí alebo naopak. Celkový efekt týchto obrazov a farieb inšpiruje interiérového dizajnéra k vytvoreniu personalizovaného prostredia.

Značky, ktoré zastupujeme

Climax Arte Omexco Renson Corradi Leha Somfy Casamance Casadeco Caselio Vescom Glamora Carlucci Roberto Cavalli Missoni Home Christian Lacroix Ralph Lauren Armani / Casa Texam Texdecor HELLA Bematech Soliday Velux Minirol Gibus Interstil Emil & Hugo Dolce & Gabbana