Menu

Tapeta

Omexco Kaleidoscope KAL6

Popis

Túto kolekciu inšpirovali farebné, zložité a neustále sa meniace tvary a vzory, ktoré je možno vidieť pri pohľade cez kaleidoskop. Oživujú ju rôzne štruktúry.

Cena na vyžiadanie Objednať konzultáciu

Nalaďte sa na tapety Omexco Kaleidoscope

Inšpirujte sa pri video listovaní, nahliadnite s nami do katalógu tapiet Omexco Kaleidoscope a nechajte sa uniesť kolekciami najlepších európskych a svetových značiek. Preneste svet originálneho dizajnu priamo k vám.

Informácie o produkte

  • Šírka tapety

    100 cm
  • Materiál

    Vlies
  • Link

    Viac info

Omexco Kaleidoscope

Omexco Kaleidoscope

Farebné, komplexné a neustále sa meniace tvary a vzory, ktoré je možné vidieť pri pohľade cez kaleidoskop, inšpirovali túto kolekciu obtekania stien Omexco.

Rôzne štruktúry a efekty oživujú zbierku: niektoré predmety evokujú textúry lesklého kovu, hodvábnej organzy alebo tkaného sisalu , iné simulujú pieskové, kamenné a betónové efekty. Niekoľko predmetov je vylepšených kovovým trblietaním striebra, medi, ružového zlata či platiny…

Netkané obklady stien s potlačou sú k dispozícii v dúhových farbách, od výrazných a veľkorysých odtieňov ako korálová červená, slnečná žltá, pávia modrá, smaragdovo zelená, jasná fuchsiová, lapis lazuli… na tlmenejšie tóny ako marhuľa, pruská modrá, khaki, taupe a nakoniec jemné dotyky vanilky, kriedovej bielej, slonoviny, azúrovej alebo perleťovo šedej. 

 

Značky, ktoré zastupujeme

Climax Arte Omexco Renson Corradi Leha Somfy Casamance Casadeco Caselio Vescom Glamora Carlucci Roberto Cavalli Missoni Home Christian Lacroix Ralph Lauren Armani / Casa Texam Texdecor HELLA Bematech Soliday Velux Minirol Gibus Interstil Emil & Hugo Dolce & Gabbana