Menu

Tapeta

Omexco Antarés ANT3

Popis

Tapeta fascinuje svojím materiálom, ktorý je výsledkom vysokokvalifikovanej práce špecializovaných remeselníkov. Je to prírodný produkt, ktorý pripomína strom, z ktorého sa zbiera korok (kôra korkového duba). Je obohatený o vzácne trblietky, ktoré odrážajú svetlo v závislosti od dennej hodiny. Tapeta vytvára veľmi moderný vzhľad.

Farba tapety

Cena na vyžiadanie Objednať konzultáciu

Nalaďte sa na tapety Omexco Antarés

Inšpirujte sa pri video listovaní, nahliadnite s nami do katalógu tapiet Omexco Antarés a nechajte sa uniesť kolekciami najlepších európskych a svetových značiek. Preneste svet originálneho dizajnu priamo k vám.

Informácie o produkte

  • Šírka tapety

    91 cm
  • Materiál

    Korok
  • Link

    Viac info

Omexco Antarés

Omexco Antarés

Žiarivý Antères odhaľuje svetlá skryté za tieňmi a fascinuje svojím drsným materiálom a vzácnym výsledkom vysoko kvalifikovanej práce špecializovaných remeselníkov.

Prírodný produkt evokujúci strom, z ktorého sa korok zbiera (kôra korkového duba), obohatený o vzácne trblietky, ktoré rôzne odrážajú svetlo v závislosti od dennej hodiny, pričom materiál vždy ukazujú v tom najlepšom svetle.

Antères sa pohybuje medzi teplou a chladnou atmosférou a vytvára veľmi moderný vzhľad. Inteligentný výber textúrovaných motívov - odkazujúcich na zvetrané materiály - pripomína pláne, ktoré sa prelínajú s damaškovými vzormi, pričom všetky sú vytlačené na organickom materiáli s jeho neodolateľným šarmom.

 

Značky, ktoré zastupujeme

Climax Arte Omexco Renson Corradi Leha Somfy Casamance Casadeco Caselio Vescom Glamora Carlucci Roberto Cavalli Missoni Home Christian Lacroix Ralph Lauren Armani / Casa Texam Texdecor HELLA Bematech Soliday Velux Minirol Gibus Interstil Emil & Hugo Dolce & Gabbana