Menu

Koľajnice a garniže

Štýlová, technicky prepracovaná garniža je presne ten detail, ktorý hovorí o vašom dobrom vkuse a cite pre zladenie zdanlivých maličkostí. Dnešné garniže nemusia mať len tradičnú podobu, v našej ponuke nájdete inovatívne technické lahôdky, ktoré sú nielen funkčné, ale aj výborne vyzerajú.

Nenápadnou alternatívou garniží sú koľajnice. Dajú sa tiež namontovať do stropu i na stenu, dajú sa ohýbať horizontálne aj vertikálne. K dispozícii sú v rôznych farbách a v kombinácii s riasiacou páskou sú takmer neviditeľné. Ich chod je hladký a bezproblémový. Spoznajte našu ponuku dizajnových garniží a nenápadných koľajníc, ktoré dotvoria váš domov.

Krása je otázkou detailu

Krása je otázkou detailu

Garniže rakúskej značky Interstil prekvapia svojou originalitou a dômyselným technickým spracovaním. Motorické koľajnice ocenia zákazníci s citom pre pohodlie a skúsenosťou s inteligentným riadením domácnosti. Podomietková koľajnica Inline, koľajnica do sadrokartónu Metro a koľajnica do betónu Subway sú nenápadné a nechajú plne vyniknúť dekoračnú látku. Priznaná koľajnica KP je najjednoduchším, no plne funkčným riešením uchytenia závesu s vysokou estetickou hodnotou.

Značky, ktoré zastupujeme

Climax Arte Omexco Renson Corradi Leha Somfy Casamance Casadeco Caselio Vescom Glamora Carlucci Roberto Cavalli Missoni Home Christian Lacroix Ralph Lauren Armani / Casa Texam Texdecor HELLA Bematech Soliday Velux Minirol Gibus Interstil Emil & Hugo Dolce & Gabbana