Menu

Zľava až do 20 %

Koľajnica na zabetónovanie SUBWAY

Akcia
Vyberte si z množstva technických a designových prevedení a získajte zľavu 10 % z ceny koľajníc.
 

Navyše, vyberte si k svojim novým koľajniciam aj závesy a záclony a získajte zľavu až 20 % na celý set.
 

Akcia je platná do 30. 06. 2023

* Jednotlivé zľavy nie je možné navzájom kombinovať, platia len samostatne. 

 


 Koľajnice Subway sú odvážne riešenie pre interiéry s pohľadovým betónom, ktoré čoraz viac obľubujú architekti a interiéroví dizajnéri. Profil sa osádza do šalovacích dielcov, následne sa zaarmuje a zaleje betónom. Tento koľajnicový systém nie je možné namontovať dodatočne, preto odporúčame zamýšľať sa nad riešením závesov už v štádiu projektu.

Zobraziť viac

Výhody koľajníc Subway

Výhody koľajníc Subway

Diskrétna krása

Vďaka zapustenej konštrukcii koľajnice plne vynikne látka závesu či záclony. Skrytá koľajnica zároveň nenarúša celkový vzhľad interiéru, necháva vyniknúť dekoračnú látku a nevšednú farebnosť a štruktúru betónu.

Výhody koľajníc Subway

Výhody koľajníc Subway

Subtílna konštrukcia a vysoká funkčnosť

Koľajnica spolu s bežcami sú pomerne spoľahlivé s ľahkou manipuláciou. Namontované na strope sú takmer neviditeľné, všimnete si len drážku.

Výhody koľajníc Subway

Výhody koľajníc Subway

Jednoduchá manipulácia

Výmena závesu je celkom jednoduchá. Bežce sa do koľajnice pohodlne nacvakávajú po celej dĺžke koľajnice, takže aj pri väčších dĺžkach trvá výmena niekoľko minút.

Orientačná cena produktu

Konkrétnu cenovú ponuku dostanete v našich showroomoch.

Cenovú ponuku pripravíme na požiadanie podľa konkrétnych požiadaviek.

Nezáväzný dopyt

Blog

Novinka

Profirol je jediný Renson Ambassador na Slovensku

Už v roku 2022 sme potvrdili, že spĺňame prísne štandardy tých najkvalitnejších európskych značiek a ako RENSON Ambassador prinášame slovenským...

Novinka

Pergola Alba od Corradi prináša viacero vylepšení

Zažite relax na terase pod vynovenou pergolou Alba. Značka Corradi prináša ešte viac pohodlia s technologickými a dizajnovými vylepšeniami.

Novinka

Budúcnosť pergol podľa Renson

Koncom roka 2022 predstavila belgická značka Renson na konferencii novinky, na ktoré sa zákazníci môžu tešiť v nasledujúcich dvoch rokoch.

Novinka

Novinka: dizajnové rolety s antivírusovým účinkom

Znížte riziko prenosu vírusových ochorení vo veľkých kancelárskych priestoroch a doprajte zamestnancom bezpečné a komfortné pracovné prostredie. Predstavujeme vám novinku...

Galéria

Značky, ktoré zastupujeme

Climax Arte Omexco Renson Corradi Leha Somfy Casamance Casadeco Caselio Vescom Glamora Carlucci Roberto Cavalli Missoni Home Christian Lacroix Ralph Lauren Armani / Casa Texam Texdecor HELLA Bematech Soliday Velux Minirol Gibus Interstil
Loading...