Menu

Tapeta

Emil & Hugo Contempo Monolith Creme & Gold

Popis

Dizajn Monolith je pôsobivý a prirodzený. S mierne diagonálnou dynamikou sa po stene tiahnu textúry podobné omietke a pripomínajú estetiku skalných útvarov. Jemná a pôsobivá kresba v jemných farebných prechodoch sa vyznačuje jemným zvlnením a umeleckými matnými a lesklými efektmi.

Cena za rolku 69.50 € s DPH

Objednať konzultáciu

Nalaďte sa na tapety Emil & Hugo Contempo

Inšpirujte sa pri video listovaní, nahliadnite s nami do katalógu tapiet Emil & Hugo Contempo  a nechajte sa uniesť kolekciami najlepších európskych a svetových značiek. Preneste svet originálneho dizajnu priamo k vám.

Informácie o produkte

  • Rozmer

    0.53 x 10.05 m
  • Materiál

    Vlies
  • Link

    Viac info

Emil & Hugo Contempo

Emil & Hugo Contempo

Moderné a nadčasovo krásne: Predstavujeme CONTEMPO, novú kolekciu Emila a Huga. Ťažiskom tejto kolekcie sú všestranné stavby prírodného alebo architektonického pôvodu. Inšpiráciu na to možno nájsť v mestskom prostredí aj v prírode. Pretože každý, kto skúma svoje okolie s otvorenými očami, nájde širokú škálu materiálov, ktoré sa časom v dôsledku jedinečných známok starnutia stávajú stále fascinujúcimi. Kovy, betón a dlaždice inšpirovali návrhy BETÓN, PÚŠŤ, PATINA a SUROVÁ OMIETKA. Tkaniny a kameň sú interpretované v krásnych vzoroch tapiet RHAPSODY, MALACHIT a MONOLITH. Estetika bola čiastočne vylepšená elegantnými farbami, ktoré poskytujú efekt. Tri digitálne nástenné maľby dopĺňajú kolekciu v rôznych rozmeroch a farbách: BIG MALACHITE zaujme nadrozmerným prierezom MALACHITU. TERRA INCOGNITA sľubuje neznámu krajinu na obzore s jemným farebným gradientom a KOSTARIKA ukazuje palmovú krajinu, ktorá vyzerá ako vytesaná do kameňa. 32 vliesových tapiet a 3 digitálne potlače v rôznych farbách a veľkostiach dopĺňa 7 ďalších tapiet vyrobených z prírodných materiálov ako tráva, korok a mušle. Rozsiahla paleta farieb siaha od svetlých farieb, ako je studená biela, krémová, svetlá hlina, betón, strieborná šedá, svetlomodrá, modrošedá a minerálna zelená až po výrazné farby ako karamelová, machovo zelená, tmavomodrá, petrolejová modrá, tmavá hlina, hrdzavý pomaranč, zlaté slnko a zlatý okrová. Tóny perlete, striebra, zlata a bronzu vytvárajú farebné akcenty.

Značky, ktoré zastupujeme

Climax Arte Omexco Renson Corradi Leha Somfy Casamance Casadeco Caselio Vescom Glamora Carlucci Roberto Cavalli Missoni Home Christian Lacroix Ralph Lauren Armani / Casa Texam Texdecor HELLA Bematech Soliday Velux Minirol Gibus Interstil Emil & Hugo Dolce & Gabbana