Menu

Tapeta

Dolce & Gabbana Casa TCW007TCAI9UZ026

Popis

Vzor zebra na tejto tapete predstavuje symbolické zhrnutie dualizmu, ktorý sa posúva medzi minulosťou a budúcnosťou, remeselným umením a technológiou, tradíciou a inováciou.

Farba tapety

Cena na vyžiadanie Objednať konzultáciu

Nalaďte sa na tapety Dolce & Gabbana Casa

Inšpirujte sa pri video listovaní, nahliadnite s nami do katalógu tapiet Dolce & Gabanna Casa a nechajte sa uniesť kolekciami najlepších európskych a svetových značiek. Preneste svet originálneho dizajnu priamo k vám.

Informácie o produkte

  • Rozmer

    1.06 x 10.05 m
  • Materiál

    Vinyl
  • Link

    Viac info

Dolce & Gabbana Casa

Dolce & Gabbana Casa

Kolekcia Dolce&Gabbana Casa zachytená objektívom dvojice fotografov Mert&Marcus: jedinečný dizajn a ikonické vzory motívov Blu Mediterraneo, Carretto Siciliano, Leopardo a Zebra dominujú snovej scéne domova, ktorý je vyjadrením kreativity a charakteru. Súčasný pohľad na klasickú estetiku vytvára špeciálne predmety pre jedinečný životný štýl. Postavy kampane, pokryté iba kreativitou nábytku, splývajú s každou scénou s jemnosťou a vášňou.

Značky, ktoré zastupujeme

Climax Arte Omexco Renson Corradi Leha Somfy Casamance Casadeco Caselio Vescom Glamora Carlucci Roberto Cavalli Missoni Home Christian Lacroix Ralph Lauren Armani / Casa Texam Texdecor HELLA Bematech Soliday Velux Minirol Gibus Interstil Emil & Hugo Dolce & Gabbana