Menu

Tapeta

Christian Lacroix Utopia MINERAL CREEK

Popis

Minerály zobrazené na tejto úžasnej tapete vzdorujú gravitácii a vytvárajú tak neopakovateľné umelecké dielo.

Farba tapety

Set panelov 364.80 € s DPH

Objednať konzultáciu

Nalaďte sa na tapety Christian Lacroix Maison Utopia

Inšpirujte sa pri video listovaní, nahliadnite s nami do katalógu tapiet Christian Lacroix Maison Utopia a nechajte sa uniesť kolekciami najlepších európskych a svetových značiek. Preneste svet originálneho dizajnu priamo k vám.

Informácie o produkte

  • Materiál

    Vlies
  • Link

    Viac info
  • Rozmer

    2x: 0.70 x 3.00 m

Christian Lacroix Maison

Christian Lacroix Maison

Nápadité dekoračné látky a dynamické tapety Zbierka Utopia od Christiana Lacroixa je vyvrcholením trilógie, ktorá sa začala len pred dvoma rokmi L’Odyssée a Atlantis. Nedávne udalosti nás všetkých priviedli k tomu, aby sme prehodnotili, ako vidíme naše domovy a ako v nich žijeme, takže dizajnérsky tím v Christian Lacroix Maison chcel do kolekcií pridať ešte viac predstavivosti, ducha a slobody, aby ich bolo možné kombinovať tak, aby vyhovovali preferenciám každého človeka. a potreby. V tejto kolekcii dekoratívnych potlačených a vyšívaných látok, ako aj digitálnych panelových tapiet čerpáme inšpiráciu zo „sveta po“, o ktorom sme všetci snívali, aby sme vytvorili náš nový opus „Utópia“, kde veci nie sú vždy také, ako sa zdajú. , a kde, čo je najdôležitejšie, nemožné neexistuje.

Značky, ktoré zastupujeme

Climax Arte Omexco Renson Corradi Leha Somfy Casamance Casadeco Caselio Vescom Glamora Carlucci Roberto Cavalli Missoni Home Christian Lacroix Ralph Lauren Armani / Casa Texam Texdecor HELLA Bematech Soliday Velux Minirol Gibus Interstil Emil & Hugo Dolce & Gabbana