Menu

Tapeta

Caselio Young & free Feel Good

Popis

Pri tejto tapete s rôznýi umeleckými dekoráciammi s farebnými vzormi sabudete cítiť dobre, až tak trochu naivne ... Vzory sú podobné, ako tie načmárané v rohu školského zošita!

Farba tapety

Cena na vyžiadanie Objednať konzultáciu

Nalaďte sa na tapety Caselio Young & free

Inšpirujte sa pri video listovaní, nahliadnite s nami do katalógu tapiet Caselio Young & free a nechajte sa uniesť kolekciami najlepších európskych a svetových značiek. Preneste svet originálneho dizajnu priamo k vám.


 


 


 


 

Informácie o produkte

Caselio Young & free

Caselio Young & free

Pozývame tínedžerov s kolekciou tapiet YOUNG & FREE! Pretože mladí ľudia majú svoj vlastný vesmír a nikdy im nechýbajú nápady, venovali sme veľkú sériu vzorov, s ktorými sa spoja okolo hlavných trendov súčasnosti. Je tu samotné grafické umenie a street, cestovateľské inšpirácie pre svetobežníkov, tropické pre tých najzelenších či dokonca astro pre tých s hlavou v oblakoch. Vždy s pozitívnym prístupom a zahŕňa nálepky a panorámy! Všetky vinylové vliesové tapety z kolekcie je možné jednoducho nainštalovať do ktorejkoľvek miestnosti domu, ktorá je im určená (spálňa, kancelária, herňa, kúpeľňa atď.).

Značky, ktoré zastupujeme

Climax Arte Omexco Renson Corradi Leha Somfy Casamance Casadeco Caselio Vescom Glamora Carlucci Roberto Cavalli Missoni Home Christian Lacroix Ralph Lauren Armani / Casa Texam Texdecor HELLA Bematech Soliday Velux Minirol Gibus Interstil Emil & Hugo Dolce & Gabbana