Menu

Tapeta

Caselio Velvet Uni Metallise

Popis

Kolekcia VELVET je dostupná vo viac ako 45 jednofarebných farbách vrátane 9 metalických farieb. Nájdeme tu základné farby (béžová, šedohnedá, sivá, biela), neodmysliteľnú khaki, polnočnú modrú, okrovú a terakotovú vylepšenú o nádych zlatej a medenej či dokonca krásne teplé dvojfarebné farby.

Cena za rolku 68.88 € s DPH

Objednať konzultáciu

Nalaďte sa na tapety Caselio Velvet

Inšpirujte sa pri video listovaní, nahliadnite s nami do katalógu tapiet Caselio Velvet a nechajte sa uniesť kolekciami najlepších európskych a svetových značiek. Preneste svet originálneho dizajnu priamo k vám.

Informácie o produkte

  • Rozmer

    0.53 x 10.05 m
  • Materiál

    Vynil
  • Link

    Viac info

Caselio Velvet

Caselio Velvet

Ľan, bielizeň a ešte viac ľanu na našich tapetách! V nadväznosti na (šialený) úspech predchádzajúcich edícií sme okolo tejto krytiny vytvorili novú exkluzívnu kolekciu LINEN s tým najkrajším efektom. Okrem radu plátnových väzieb sa do vašej dekorácie pozýva aj nový vyvýšený plátno. Všetky tapety v kolekcii LINEN sú vinylové na vliesu pre jednoduchú inštaláciu do všetkých miestností domu (spálňa, jedáleň, obývačka, kancelária, kuchyňa, kúpeľňa a pod.).

Značky, ktoré zastupujeme

Climax Arte Omexco Renson Corradi Leha Somfy Casamance Casadeco Caselio Vescom Glamora Carlucci Roberto Cavalli Missoni Home Christian Lacroix Ralph Lauren Armani / Casa Texam Texdecor HELLA Bematech Soliday Velux Minirol Gibus Interstil Emil & Hugo Dolce & Gabbana