Menu

Tapeta

Caselio Moonlight Hexagone

Popis

Je to dekor, ktorý vzbudzuje zvedavosť! Línie sa navzájom krížia, monochrómy stoja vedľa seba, šesťuholníky sa prelínajú v mozaike motívov. Je tu harmónia, optický klam a 3D. Niektoré farby sú svetlé, niektoré sú tmavé a niektoré dokoca pozlátené. Táto tapeta prebúdza retro štýl.

Farba tapety

Cena za rolku 69.90 € s DPH

Objednať konzultáciu

Nalaďte sa na tapety Caselio Moonlight

Inšpirujte sa pri video listovaní, nahliadnite s nami do katalógu tapiet Caselio Moonlight a nechajte sa uniesť kolekciami najlepších európskych a svetových značiek. Preneste svet originálneho dizajnu priamo k vám.

Informácie o produkte

  • Rozmer

    0.53 x 10.05 m
  • Materiál

    Vinyl
  • Link

    Viac info

Caselio Moonlight

Caselio Moonlight

Tu máme čiernobiele, dve osvetľujúce protiklady. Je elegantný, pokojný a nadčasový. V našej kompletnej kolekcii sa inšpirujeme čiernobielym konceptom predstavovaním alebo pretváraním dvojfarebných motívov. Geometrické tvary, rastliny, zvieratá, pruhované alebo s bodkami... Všetko ide! Jediná povolená farba: pozlátená! To platí pre trend, modernosť, aktualizovaný klasicizmus. Prirodzene sme ich sprístupnili ako vinylové alebo netkané tapety, pre všetky štýly, všetky formáty (klasické alebo panoramatické) a vo všetkých izbách domu, od spálne až po salónik. Kolekcia na dosah a ďaleko od toho, aby bola monochromatická!

Značky, ktoré zastupujeme

Climax Arte Omexco Renson Corradi Leha Somfy Casamance Casadeco Caselio Vescom Glamora Carlucci Roberto Cavalli Missoni Home Christian Lacroix Ralph Lauren Armani / Casa Texam Texdecor HELLA Bematech Soliday Velux Minirol Gibus Interstil Emil & Hugo Dolce & Gabbana