Menu

Tapeta

Caselio Hygge Cocoon

Popis

Výberom motívu COCOON a jeho lístia s pohybom plným pôvabu a poézie do bodky aplikujeme šikovné triky šťastných Dánov. Pretože jeho nežná modrá určite vytvorí teplú atmosféru, ktorá prispieva k pohode..

Farba tapety

Cena za rolku 69.20 € s DPH

Objednať konzultáciu

Nalaďte sa na tapety Caselio Hygge

Inšpirujte sa pri video listovaní, nahliadnite s nami do katalógu tapiet Caselio Hygge a nechajte sa uniesť kolekciami najlepších európskych a svetových značiek. Preneste svet originálneho dizajnu priamo k vám.

Informácie o produkte

  • Rozmer

    0.53 x 10.05 m
  • Materiál

    Vlies
  • Link

    Viac info

Caselio Hygge

Caselio Hygge

Keďže sa zdá, že sú to Dáni, ktorí držia tajomstvo šťastia, práve v samom srdci ich škandinávskeho spôsobu života sme išli čerpať inšpiráciu. Práve z tohto inšpiratívneho životného štýlu sa zrodila táto vynikajúca kolekcia nových tapiet. V trendových a upokojujúcich farbách originálne, ale prístupné vzory premieňajú naše interiéry na pekné kukly pohody.

Značky, ktoré zastupujeme

Climax Arte Omexco Renson Corradi Leha Somfy Casamance Casadeco Caselio Vescom Glamora Carlucci Roberto Cavalli Missoni Home Christian Lacroix Ralph Lauren Armani / Casa Texam Texdecor HELLA Bematech Soliday Velux Minirol Gibus Interstil Emil & Hugo Dolce & Gabbana