Menu

Tapeta

Caselio Green Life Uni Natte Metallises

Popis

Vo svojej bohatej palete 48 farieb táto vinylová tapeta na ľahko visiacej netkanej textílii prichádza v sólo rovinách a mieša duo trendy. Dokonalá kombinácia na vynájdenie zodpovednejšej dekorácie a vytvorenie domova, od obývačky po spálňu.

Farba tapety

Cena za rolku 68.88 € s DPH

Objednať konzultáciu

Nalaďte sa na tapety Caselio Green Life

Inšpirujte sa pri video listovaní, nahliadnite s nami do katalógu tapiet Caselio Green Life a nechajte sa uniesť kolekciami najlepších európskych a svetových značiek. Preneste svet originálneho dizajnu priamo k vám.

Informácie o produkte

  • Link

    Viac info
  • Rozmer

    0.53 x 10.05 m
  • Materiál

    Vynil

Caselio Green Life

Caselio Green Life

ZELENÁ* je trendy slovo tejto sezóny! Či už hovoríme o zelenej pre planétu, či sa chcete zelenať alebo možno vidieť zelenú namiesto zrelosti, všetky naše potreby sú zelené. Kolekcia Green Life je ódou na túto prirodzenú farbu, pohyb „slow-life“ a ekológiu. Pretože nikdy nemôžete byť príliš zelení, naša kolekcia je tiež návratom k našim koreňom, organickým materiálom, lístiu a rastlinám...Takže prirodzene sme navrhli náš rad vinylových tapiet na vliesových, ľahko zavesiteľných: všetky naše návrhy ( okrem Joy) boli namaľované akvarelom od nášho dizajnéra. A s rozkvetom štetca rozkvitne príroda a jej paleta zelene oblieka každú izbu v dome (spálňa, jedáleň, kuchyňa, obývačka, kancelária, šatňa ...)). Nadýchnite sa a nepoviete, že chcete vidieť, či je dekorácia inde zelenšia!

Značky, ktoré zastupujeme

Climax Arte Omexco Renson Corradi Leha Somfy Casamance Casadeco Caselio Vescom Glamora Carlucci Roberto Cavalli Missoni Home Christian Lacroix Ralph Lauren Armani / Casa Texam Texdecor HELLA Bematech Soliday Velux Minirol Gibus Interstil Emil & Hugo Dolce & Gabbana