Menu

Tapeta

Caselio Beton Uni (8)

Popis

BETON - robí interiéry pokojnými a príjemnými. Okrem základných farieb obsahuje aj niekoľko kovových a dúhových inklúzií. A pre zjemnenie surového vzhľadu betónu je táto výnimočná paleta doplnená aj o ultratrendové sezónne farby.

Nalaďte sa na tapety Caselio Betón

Inšpirujte sa pri video listovaní, nahliadnite s nami do katalógu tapiet Caselio Betón a nechajte sa uniesť kolekciami najlepších európskych a svetových značiek. Preneste svet originálneho dizajnu priamo k vám.

Informácie o produkte

  • Rozmer

    0.53 x 10.05 m
  • Materiál

    Vinyl
  • Link

    Viac info

Caselio Betón

Caselio Betón

Zaručený betónový efekt pre túto novú kolekciu netkaných vinylových tapiet, ktoré sa tak ľahko dajú nalepiť! Tento jedinečný materiál, ktorý má minimalistický pocit pre maximálny efekt, vnáša do dizajnu vášho interiéru charakter tým, že dodáva autenticitu. A je to vynikajúca paleta 49 obyčajných pantónových farieb, ktorá túto sezónu odhaľuje surovú minerálnu štruktúru betónu. Od kuchyne po obývaciu izbu, spálňu až po vchod, bavte sa vytváraním trendového, svetlého a teplého interiérového dizajnu.

Značky, ktoré zastupujeme

Climax Arte Omexco Renson Corradi Leha Somfy Casamance Casadeco Caselio Vescom Glamora Carlucci Roberto Cavalli Missoni Home Christian Lacroix Ralph Lauren Armani / Casa Texam Texdecor HELLA Bematech Soliday Velux Minirol Gibus Interstil Emil & Hugo Dolce & Gabbana