Menu

Tapeta

Casamance Rio Madeira Floresta

Popis

V RIO MADEIRA nájdeme krásne materiály s jasnými farbami. Matné alebo dúhové odlesky dodávajú svetelné impulzy vizuálnej harmónii. Prírodné motívy vystihujú radosť zo života.

Farba tapety

Cena za rolku 206.90 € s DPH

Objednať konzultáciu

Nalaďte sa na tapety Casamance Rio Madeira

Inšpirujte sa pri video listovaní, nahliadnite s nami do katalógu tapiet Casamance Rio Madeira a nechajte sa uniesť kolekciami najlepších európskych a svetových značiek. Preneste svet originálneho dizajnu priamo k vám.

Informácie o produkte

  • Rozmer

    0.70 x 10.05 m
  • Materiál

    Vinyl
  • Link

    Viac info

Casamance Rio Madeira

Casamance Rio Madeira

S nádherným objemom sa surové textúry spájajú ako ohromujúce. Ich krásne materiály a žiarivé farby sa odhaľujú prostredníctvom rotačnej hĺbkotlače. Matné alebo dúhové zvýraznenia zvýrazňujú zrno a jemnosť kresieb a svetelné impulzy v tejto vizuálnej a hmatovej harmónii. Kolekcia RIO MADEIRO, bohatá na rozmanitosť a kombinácie, dedičstvo svojej koloniálnej nádhery a krásu panenského lesa, nám ukazuje čaro a "joie de vivre" z diaľky cez intenzitu svojich farieb.

Značky, ktoré zastupujeme

Climax Arte Omexco Renson Corradi Leha Somfy Casamance Casadeco Caselio Vescom Glamora Carlucci Roberto Cavalli Missoni Home Christian Lacroix Ralph Lauren Armani / Casa Texam Texdecor HELLA Bematech Soliday Velux Minirol Gibus Interstil Emil & Hugo Dolce & Gabbana