Menu

Tapeta

Casamance Mellow Saiho

Popis

V Kjóte je chrám so záhradou, kde sa farby menia podľa ročného obdobia. V tejto veľkolepej záhrade so svojou jedinečnou krásou a hlbokými odtieňmi mach zjemňuje uhly a línie. Toto miesto zázrakov a rozjímania inšpirovalo „Saiho“ neuveriteľnú tapetu, ktorá kombinuje jemnosť s 3D vzhľadom a akustickými vlastnosťami. Hladký zamat bol nanesený na hustú penu a potom bol vyšívaný v tónových farbách. Priadza kreslí vlnitú líniu, zmyselnosť kriviek odráža zmyselnosť materiálu.

Cena za meter 355.86 € s DPH

Objednať konzultáciu

Nalaďte sa na tapety Casamance Mellow

Inšpirujte sa pri video listovaní, nahliadnite s nami do katalógu tapiet Casamance Mellow  a nechajte sa uniesť kolekciami najlepších európskych a svetových značiek. Preneste svet originálneho dizajnu priamo k vám.

Informácie o produkte

  • Šírka tapety

    115 cm
  • Materiál

    3D zamat
  • Link

    Viac info

Casamance Mellow

Casamance Mellow

Nikdy skutočne nevieme, odkiaľ pochádza atmosféra miesta. Táto kolekcia nástenných zamatov vytvára zvláštny pocit už na prvý pohľad. S týmito nádhernými zamatmi, potlačenými, vyšívanými, zdobenými dúhovými odleskami, MELLOW prepožičiava stenám svoju špecifickú auru. So svojím zdržanlivým luxusom a hĺbkou tlmených odtieňov sa kolekcia odhaľuje, vytvarovaná svetlom. Požičiava si zo zmyselnosti japonských záhrad a decentných línií Art Deco. Kolekcia s mnohými inšpiráciami, so svetlom a tieňom, jemnosťou a eleganciou ako spojovacími prvkami.

Značky, ktoré zastupujeme

Climax Arte Omexco Renson Corradi Leha Somfy Casamance Casadeco Caselio Vescom Glamora Carlucci Roberto Cavalli Missoni Home Christian Lacroix Ralph Lauren Armani / Casa Texam Texdecor HELLA Bematech Soliday Velux Minirol Gibus Interstil Emil & Hugo Dolce & Gabbana