Menu

Tapeta

Casamance Mellow Reims

Popis

Štýl Art Deco mesta Reims je vyjadrený líniami, kruhmi a výrezmi. Okná z farebného skla rozptyľujú svetlo, vďaka čomu bliká v závislosti od uhla. Na nádherne hlboký zamat je nanesená jemná metalická fólia, ktorá zvýrazňuje geometrický dizajn s dúhovým nádychom. Svojimi jednoduchými a elegantnými líniami napodobňuje olovrant vitráží mesta Champagne, ktoré šikovne navrhli majstri sklenári.

Cena za meter 255.84 € s DPH

Objednať konzultáciu

Nalaďte sa na tapety Casamance Mellow

Inšpirujte sa pri video listovaní, nahliadnite s nami do katalógu tapiet Casamance Mellow  a nechajte sa uniesť kolekciami najlepších európskych a svetových značiek. Preneste svet originálneho dizajnu priamo k vám.

Informácie o produkte

  • Šírka tapety

    120 cm
  • Materiál

    Metalická potlač na zamate
  • Link

    Viac info

Casamance Mellow

Casamance Mellow

Nikdy skutočne nevieme, odkiaľ pochádza atmosféra miesta. Táto kolekcia nástenných zamatov vytvára zvláštny pocit už na prvý pohľad. S týmito nádhernými zamatmi, potlačenými, vyšívanými, zdobenými dúhovými odleskami, MELLOW prepožičiava stenám svoju špecifickú auru. So svojím zdržanlivým luxusom a hĺbkou tlmených odtieňov sa kolekcia odhaľuje, vytvarovaná svetlom. Požičiava si zo zmyselnosti japonských záhrad a decentných línií Art Deco. Kolekcia s mnohými inšpiráciami, so svetlom a tieňom, jemnosťou a eleganciou ako spojovacími prvkami.

Značky, ktoré zastupujeme

Climax Arte Omexco Renson Corradi Leha Somfy Casamance Casadeco Caselio Vescom Glamora Carlucci Roberto Cavalli Missoni Home Christian Lacroix Ralph Lauren Armani / Casa Texam Texdecor HELLA Bematech Soliday Velux Minirol Gibus Interstil Emil & Hugo Dolce & Gabbana