Menu

Tapeta

Casamance Mellow Pachira

Popis

„Pachira“ pokrýva steny obrovskými zamatovými listami. Prekrývajúce sa, vytlačené vo všetkých smeroch, napĺňajú dizajn pocitom pohybu. Svieža zeleň tohto tropického stromu je znovu vytvorená v širokej palete, ktorá kombinuje viac ako dvadsať farieb v rovnakom dizajne. Bohatá paleta je reprezentovaná tlmenými pármi, niekedy rozjasnenými dotykmi svetlejších tónov, aby sa ukázala hĺbka.

Cena za meter 241.20 € s DPH

Objednať konzultáciu

Nalaďte sa na tapety Casamance Mellow

Inšpirujte sa pri video listovaní, nahliadnite s nami do katalógu tapiet Casamance Mellow  a nechajte sa uniesť kolekciami najlepších európskych a svetových značiek. Preneste svet originálneho dizajnu priamo k vám.

Informácie o produkte

  • Šírka tapety

    130 cm
  • Materiál

    Potlač na zamate
  • Link

    Viac info

Casamance Mellow

Casamance Mellow

Nikdy skutočne nevieme, odkiaľ pochádza atmosféra miesta. Táto kolekcia nástenných zamatov vytvára zvláštny pocit už na prvý pohľad. S týmito nádhernými zamatmi, potlačenými, vyšívanými, zdobenými dúhovými odleskami, MELLOW prepožičiava stenám svoju špecifickú auru. So svojím zdržanlivým luxusom a hĺbkou tlmených odtieňov sa kolekcia odhaľuje, vytvarovaná svetlom. Požičiava si zo zmyselnosti japonských záhrad a decentných línií Art Deco. Kolekcia s mnohými inšpiráciami, so svetlom a tieňom, jemnosťou a eleganciou ako spojovacími prvkami.

Značky, ktoré zastupujeme

Climax Arte Omexco Renson Corradi Leha Somfy Casamance Casadeco Caselio Vescom Glamora Carlucci Roberto Cavalli Missoni Home Christian Lacroix Ralph Lauren Armani / Casa Texam Texdecor HELLA Bematech Soliday Velux Minirol Gibus Interstil Emil & Hugo Dolce & Gabbana