Menu

Tapeta

Casamance Malanga Selva

Popis

Úžasné, textúrované povrchové úpravy MALANGA stelesňujú divokosť prírody. Tapeta je inšpirovaná vláknitou kôrou, šupinami zvieraťa ukrytými tropickými rastlinami, končatinou banánového listu a jeho prepletenými žilkami. So silnými, sýtymi farbami a matnou textúrou vylepšenou o jemný lesk.

Farba tapety

Set panelov 599.76 € s DPH

Objednať konzultáciu

Nalaďte sa na tapety Casamance Malanga

Inšpirujte sa pri video listovaní, nahliadnite s nami do katalógu tapiet Casamance Malanga a nechajte sa uniesť kolekciami najlepších európskych a svetových značiek. Preneste svet originálneho dizajnu priamo k vám.

Informácie o produkte

  • Rozmer

    0.50 x 3.00 m
  • Materiál

    Vlies
  • Link

    Viac info

Casamance Malanga

Casamance Malanga

Úžasné, textúrované povrchové úpravy MALANGA stelesňujú divokosť prírody. Zrná sú inšpirované vláknitou kôrou, šupinami zvieraťa ukrytými tropickými rastlinami, končatinou banánového listu a jeho prepletenými žilkami. So silnými, sýtymi farbami a matnou textúrou vylepšenou jemný lesk, identita lesa je viditeľná v MALANGA.

Značky, ktoré zastupujeme

Climax Arte Omexco Renson Corradi Leha Somfy Casamance Casadeco Caselio Vescom Glamora Carlucci Roberto Cavalli Missoni Home Christian Lacroix Ralph Lauren Armani / Casa Texam Texdecor HELLA Bematech Soliday Velux Minirol Gibus Interstil Emil & Hugo Dolce & Gabbana