Menu

Tapeta

Casamance Golfe Du Bengale Kandy

Popis

KANDY, posadený v srdci sviežeho údolia na Srí Lanke, vás pozýva na mimoriadnu eskapádu. Tento panoramatický nástenný panel je poetickým znázornením prechádzky v kráľovských záhradách, ktoré sú plné vzácnych stromov. Slamená textúra dodáva prirodzenú povrchovú úpravu. Vegetáciu prebúdza nekonečno farieb, získaných digitálnou tlačou. Tukany a plameniaky, pôvodne ručne maľované v jemnom štýle, sa stretávajú medzi banánovníkmi, kokosovými palmami a frangipani. Nad baldachýnom nás KANDY pozýva na dobrodružstvo.

Cena za rolku 976.80 € s DPH

Objednať konzultáciu

Nalaďte sa na tapety Casamance Golfe Du Bengale

Inšpirujte sa pri video listovaní, nahliadnite s nami do katalógu tapiet Casamance Golfe Du Bengale  a nechajte sa uniesť kolekciami najlepších európskych a svetových značiek. Preneste svet originálneho dizajnu priamo k vám.

Informácie o produkte

  • Rozmer

    0.70 x 10.05 m
  • Materiál

    Vinyl
  • Link

    Viac info

Casamance Golfe Du Bengale

Casamance Golfe Du Bengale

Vydajte sa do rozľahlého zálivu v Indickom oceáne, ktorý je posiaty malými ostrovčekmi, kde sa pestuje morská tráva. Zakotvime na najväčšom z nich, na Srí Lanke...Kedysi známy ako ostrov žiary pre svoju bohatú vegetáciu, pozostáva z hôr, lesov a mangrovov. Kolekcia obsahuje nádherné vzory s tropickou inšpiráciou na papieroch s mimoriadnou textúrou. Zameriava sa tiež na listy pôvodných stromov v jemnom dizajne, ktorý obnovuje prirodzený vzhľad rastlinných vlákien na stenách.

Značky, ktoré zastupujeme

Climax Arte Omexco Renson Corradi Leha Somfy Casamance Casadeco Caselio Vescom Glamora Carlucci Roberto Cavalli Missoni Home Christian Lacroix Ralph Lauren Armani / Casa Texam Texdecor HELLA Bematech Soliday Velux Minirol Gibus Interstil Emil & Hugo Dolce & Gabbana