Menu

Tapeta

Casadeco Wonderwalls Abstract

Popis

Smrekovo-zelená a indigová modrá? Abstraktný panoramatický obraz má rovnakú zábavu s farbami ako so vzormi, aby nás potešil svojimi čistými líniami. Pomocou širokých ťahov štetca sa línie prekrývajú, unikajú jeden druhému alebo sa stretávajú vo fascinujúcom tanci. Nechajte sa zlákať týmto abstraktným a zmyselným XL obrazom!

Farba tapety

Set panelov 372.00 € s DPH

Objednať konzultáciu

Informácie o produkte

  • Rozmer

    4x:0.50 x 3.10 m
  • Materiál

    Vlies
  • Link

    Viac info

Casadeco Wonderwalls

Casadeco Wonderwalls

Casadeco už 25 rokov navrhuje kvalitné tapety a panoramatické nástenné panely a opäť poteší vaše steny kolekciou WonderWalls. V spolupráci s Axelle a Stéphanie naše dizajnérske štúdio navrhuje umeleckú prechádzku uprostred nádhernej krajiny, cez kvetinové výstavy alebo pred tajomnými a vizuálnymi kompozíciami. Objavte tieto originálne výtvory, ktoré vylepšia váš interiér. Ako sprievod pri tejto prechádzke sa nám pred očami objavuje celý rad techník. V týchto ručne vyrobených panorámach nájdeme silný gvaš, originalitu vystrihovacích papierov či jemnosť akvarelu zobrazenú na stenách vo virtuóznom prevedení. Ponorte sa do tohto výberu 30 exkluzívnych dizajnov, vyvinutých v našich troch obvyklých formátoch: S, M a L (2,50 m, 2,8 m a 3,10 m)

Značky, ktoré zastupujeme

Climax Arte Omexco Renson Corradi Leha Somfy Casamance Casadeco Caselio Vescom Glamora Carlucci Roberto Cavalli Missoni Home Christian Lacroix Ralph Lauren Armani / Casa Texam Texdecor HELLA Bematech Soliday Velux Minirol Gibus Interstil Emil & Hugo Dolce & Gabbana