Menu

Tapeta

Casadeco Rivage Cap Vrai

Popis

Tapeta, ktorej vzhľad pripomína starodávnu mapu. Ručne nakreslenú prieskumníkom hľadajúcim nové obzory, ktorý umiestnil Azory do stredu Atlantiku. Vaša predstavivosť je unesená množstvom mimoriadnych objavov. A ako odolať tomuto trendovému vintage štýlu?

Farba tapety

Cena za rolku 84.24 € s DPH

Objednať konzultáciu

Nalaďte sa na tapety Casadeco Rivage

Inšpirujte sa pri video listovaní, nahliadnite s nami do katalógu tapiet Casadeco Rivage a nechajte sa uniesť kolekciami najlepších európskych a svetových značiek. Preneste svet originálneho dizajnu priamo k vám.

Informácie o produkte

  • Link

    Viac info
  • Rozmer

    0.53 x 10.05 m
  • Materiál

    Vynil

Casadeco Rivage

Casadeco Rivage

Aké potešenie vpustiť do domu sviežu námornú atmosféru: jeho hlboké a pokojné farby, jeho obrazy plné rozprávkových príbehov, jeho blízkosť k prírode. Od jednoduchého tmavomodrého pruhu až po sochársku jemnosť koralového útesu a textúru dreva, ktorú nosí sprejer, oceánska kartografia alebo nákresy jácht: rôzne ilustrácie vybrané pre kolekciu „Rivage“ okamžite navodia pocit pokoja, no -bytie a naplnenie. „Rivage“ vytvára nové a moderné pravidlá pre námornú dekoráciu vďaka svojim sofistikovaným a vyváženým tónom, skutočne jemným potlačám a jemným svetelným a tieňovým efektom.

Značky, ktoré zastupujeme

Climax Arte Omexco Renson Corradi Leha Somfy Casamance Casadeco Caselio Vescom Glamora Carlucci Roberto Cavalli Missoni Home Christian Lacroix Ralph Lauren Armani / Casa Texam Texdecor HELLA Bematech Soliday Velux Minirol Gibus Interstil Emil & Hugo Dolce & Gabbana