Menu

Tapeta

Casadeco Palazzo Castello

Popis

Vzory tapiet sú také jemné, detailné, bohaté na kvety a listy s neuveriteľnou jemnosťou, ktoré sa spájajú v symetrii a vytvárajú ozdoby hodné veľkých dizajnérov. Vďaka jemným, harmonickým tónom je výsledok veľmi elegantný.

Farba tapety

Cena za rolku 84.24 € s DPH

Objednať konzultáciu

Nalaďte sa na tapety Casadeco Palazzo

Inšpirujte sa pri video listovaní, nahliadnite s nami do katalógu tapiet Casadeco Palazzo a nechajte sa uniesť kolekciami najlepších európskych a svetových značiek. Preneste svet originálneho dizajnu priamo k vám.

Informácie o produkte

  • Link

    Viac info
  • Rozmer

    0.53 x 10.05 m
  • Materiál

    Vynil

Casadeco Palazzo

Casadeco Palazzo

Príjemná prechádzka okolo najkrajších benátskych palácov... Cez rôzne štvrte, ostrovy a kanály Plávajúceho mesta sa strácame pri návšteve mimoriadnych budov, aby sme obdivovali ich sofistikovanú výzdobu, ich prepychové materiály, ich nádherné detaily. Táto kolekcia tapiet ukazuje stáročnú históriu a kultúru tohto mesta.

Značky, ktoré zastupujeme

Climax Arte Omexco Renson Corradi Leha Somfy Casamance Casadeco Caselio Vescom Glamora Carlucci Roberto Cavalli Missoni Home Christian Lacroix Ralph Lauren Armani / Casa Texam Texdecor HELLA Bematech Soliday Velux Minirol Gibus Interstil Emil & Hugo Dolce & Gabbana